I bezbrankový stav však stačil svěřencům kouče Jiřího Orlíčka k tomu, aby se udrželi v čele I.A třídy. Týn doma zachraňoval remízu v koncovce utkání, kdy hrál již na čtyři útočníky. Bodu ze hřiště soupeře si cení Bavorovice i béčko Malše Roudné, naopak Dobrá Voda jej považuje za ztrátu. Hrdějovičtí doma uhlídali nejnebezpečnějšího hráče hostí Rudolfa Weinharda, a to byl klíč k úspěchu.

ČT. DVORY – ŠEVĚTÍN 0:0. Robert Čepička, trenér Čtyř Dvorů: „Hra byla celkově velice slabé úrovně. Myslím, že Ševětín si přijel pro bod a tomu podřídil vše, zkušeností a jednoduchou hrou si počínal, jak potřeboval. My bohužel nenavázali na výkon z minulého kola, i když v první šanci jsme nějakou šanci měli; asi největší Staněk, jenž mířil do břevna. Protože ani Ševětín nic neproměnil, utkání skončilo 0:0. Ve 20. min. jsme přišli o zraněného Havelce, jenž má přetržený postranní vaz v koleně, a to je další nepříjemnost. Díky Bohu, že už jsme nějaké body udělali, a uvidíme, co bude dál…"

Jiří Orlíček, trenér Ševětína: „Zápas se nám vyloženě nepovedl. Záloha neudržela balon, útočníci měli také problémy, byli skoro neviditelní. Domácí nás nepříjemně doráželi,  asi ve 35. min. jsme šli tři na dva, ale situaci pokazili, a domácí z brejku nastřelili břevno. Ve druhém poločase jsme začali opět špatně: Domácí ve stoprocentní šanci přehodili brankáře a míč skončil kousek vedle. My měli náznak šance v 75. min., kdy jsme místo střely kombinovali ve vápně a přihrávku zkazili. Zápas se nám nepovedl, ale bod z venku je dobrý."

SLAVIA ČB – ROUDNÉ B 1:1. Karel Kladenský, trenér Slavie České Budějovice: „Místní derby mělo od začátku náboj. Oba týmy mají spíše juniorské kádry, a tak se hrál svižný fotbal, který nenudil. Hosté vstřelili po rohovém kopu důležitý první gól, a když byl ve 47. min. vyloučen náš hráč za hrubost, vypadalo to s námi hodně špatně. Hráči ale odehráli oslabení výborně. Nejen, že Mizera vyrovnal, ale Dvořák po parádní hlavičce mohl dokonat obrat! V závěru nás zase zatlačil soupeř, takže dělba bodů plně odpovídá průběhu hry."

Jan Rezek, trenér Roudného B: „Neodehráli jsme špatný zápas, kluci to zvládli dobře. První poločas byl z naší strany lepší,  po rohu jsme šli zaslouženě do vedení – trefil se mladý Matěj Otepka.  Hrálo se poměrně kvalitní derby, a co se mi líbilo, přišlo dost lidí. Druhá půle začala červenou kartou pro domácí, což nám paradoxně ublížilo. Uchýlili jsme se k tomu, že jsme začali nakopávat balony, místo abychom hráli po zemi,  a soupeř po naší chybě vyrovnal na 1:1. Musím uznat, že remíza je spravedlivý výsledek, který odpovídá průběhu hry. Je to náš první jarní bod, je zvenku, takže spokojenost."

Další hlasy trenérů najdete ve středečním vydání ČB deníku.