Vrátí se na umělou trávu na Hlubokou, kde před týdnem uhráli cennou remízu se Slavií, lídrem dorostenecké 1. ligy. Začátek utkání je opět ve 12 hodin.
Dynamo po remíze na Baníku zopakovalo výsledek 1:1 i proti Slavii. „Po dobrém vstupu do jara bychom rádi navázali na sérii a tentokrát získali tři body,“ netají se trenér Pavel Tobiáš jasnou motivací poprvé na jaře vyhrát, obzvlášť když jeho tým nastoupí doma na Hluboké. „Bohužel nejsme kompletní,“ doplňuje jedním dechem českobudějovický lodivod a vypočítává absence: „Přetrvává zranění Hájka, v týdnu s enám zranil Malý, jenž se dobře uvedl na postu levého obránce, a z reprezentace se nám vrátil hodně unavený Kadula, takže ani on nebude kdispozici,“ avizuje Pavel Tobiáš tři ztráty.

Jindřich Kadula absolvoval s ČR „17“ kvalifikační utkání o postup na ME 2012. Mladí Češi svou skupinu vyhráli a zajistili si účast na šampionátu.
Podle Tobiáše dostanou proti Teplicím příležitost mladší hráči. „Věřím, že ti kluci se porvou o výsledek a získáme tři body,“ uvedl. Dynamo má soupeři co vracet, protože na podzim podlehlo v Teplicích 2:5. „Tehdy nás domácí dost přehráli. Věřím, že páteční zápas bude úplně jiný lepší a my ukážeme, že jsme se zlepšili, že si se soupeřem poradíme,“ burcuje kouč Dynama.

Přestože Tepličtí mají za sebou dvě jarní porážky, neočekává snadný zápas: „Ale naši hráči jsou odhodláni utkání zvládnout,“ ujistil Tobiáš.