Jejich duel s Duklou Praha skončil nerozhodně 1:1 (0:0).

Jihočeši čekají na první vítězství, vlaštovku, která by jim pomohla vzlétnout tabulkou výš. Hlavní trenér Petr Kadlec upozorňuje, že farmářský tým Dynama  prošel v zimní přestávce změnami, které nebyly zanedbatelné. Dotkly se například role tvůrce hry: Ondřej Otepka se vrátil do dorostu Dynama. „Dnes hraje stabilně za devatenáctku a jsem rád, že se tam chytil," podotýká trenér Petr Kadlec.

Kouč postrádá také operovaného Jakuba Zajíce (kotník), ale naopak přivítal Marka Víta. „Po operaci křížáků začal hrát, což je pozitivní. A také nám hodně pomohlo, že se vrátil Patrik Pěnka. Po roce  a dvou týdnech nastoupil proti Dukle poprvé od začátku a vydržel osmdesát minut, popasoval se s tím velice dobře," chválí trenér Kadlec navrátilce v sestavě.

V 74. min. dal Vítovec první gól domácích, ale za pět minut bylo srovnáno. Mezitím se domácí brankář Hejníček blýskl zákrokem, při němž vytlačil míč na spojnici břevna  a tyče. Po rohu hosté udeřili a vezli si do Prahy bod.

Konkrétní metu v podobě počtu bodů či konečného umístění v České lize dorostu U19 prý trenéři svému mužstvu nevytyčili. „Cíl je prezentovat se pořádnou hrou. Aby si lidi, kteří se na nás přijdou podívat, řekli, že to tu má nějaký smysl. A kluci, kteří tu jsou třeba z Dynama, se chytli.   Aby se do toho hráči po zranění znovu dostali a ti naši jednou hráli pěkné soutěže, třeba krajský přebor. Důležité pro nás je, abychom měli výstupy. V tom, kdo kde bude hrát v létě. To je nejdůležitější," přemítá mladý trenér na lavičce SKP.

V příštím kole se jeho tým představí v Benešově.