D. BUKOVSKO – HRADY 0:1 (0:0) – Hosté přijeli jako vítěz podzimní části OP a vážně zahrozili hned ve 2. min., kdy trefili tyč! Domácí hráli v jakési letargii, ale lídr soutěže toho celý první poločas nedokázal využít. Do druhé půle nastoupila mužstva s rozdílným odhodláním. Novohradským jako kdyby bod zvenku stačil, zatímco domácí fotbalisté předváděli divákům, co všechno lze nedat. V 69. min. po rozehrání míče rozhodčího zafungovala česká ulička hostů a střelec hostů Brousek nedal brankáři Suchému šanci. Domácí dohrávali v křeči, žádnou ze standardních situací nevyužili, a tak zkušeně hrající hosté těsné vítězství ubránili. Před 60 diváky pískal rozhodčí Feitl. Karty nehlášeny.

LIŠOV B – NEMANICE 2:5 (2:3) – Útočný fotbal přinesl dost šancí na obou stranách. Lišov na podzim doplácí na svou herní naivitu a školácké chyby. Skóre ale otevřeli domácí, kteří se dočkali gólu po pěti minutách. Po Wernerově rohu se dostal k odraženému míči Bouchal a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Hned za minutu O. Mach rozehrál míč na šestnáctce tak nešťastně, že našel nohu veterána Dubského, a ten zkušeně zavěsil na 1:1. Šanci Vojče, střelu Toncara i přímý kop z kopačky Hlase ze 30 metrů pochytal brankář Nemanic Černý. Ve 20. min. hosté faulovali ve vápně Toncara a nařízenou penaltu Vojč s jistotou proměnil. Deset minut nato se vyznamenal brankář Maršán, jenž zlikvidoval vyložené šance Koláře a Dubského ml. Lišovu varování nestačilo, a tak přišel ve 31. min. trest: Motl zleva umístil svou střelu přesně, 2:2. A za čtyři minuty bylo pro Lišov ještě hůř, protože Čech zatáhl míč do vápna, kde byl faulován, a penaltu Bláha proměnil. Začátek druhé půle přinesl šance na obou stranách, avšak jak domácího Bouchala, tak hostujícího Dubského vychytali pozorní gólmani. Až v 65. min. Kolář poslal přihrávku napříč vápnem Dubskému st., jenž skluzem zajistil hostům dvoubrankové vedení. Střela Bouchala po zpětné Čadkově přihrávce skončila po teči rohem a další střelu Hlase ukryl do náruče pozorný Černý. Ve 80. min. na druhé straně zastoupil při tečované Kolářově střele Maršána na brankové čáře Ulrich! Za čtyři minuty ale už hostující Šindelář skóroval. Střely Wernera i Nováka pochytal Černý. Rozhodčí Samohejl. ŽK 1:3. Diváci: 35.

HRDĚJOVICE B – ROUDNÉ B 0:3 (0:2) – Do Hrdějovic zavítal silný soupeř. Hosté od začátku hráli s nasazením, v pohybu a po celý první poločas byli pánem na hřišti. Fedorkiv z poloviny hřiště přesprintoval Mir. Votrubu, vybíhajícímu brankáři však udělal dlouhou kličku, a tak mu míč utekl. Havelka šikovně mezi obránci přihrál Fedorkivovi, který se ocitl sám před brankářem, ale Šturmu nepřekonal. Ve 25. min. už se hosté poprvé radovali. Früh〜bauer dlouhým pasem vyslal do úniku Doudu, vybíhající Šturma ho poslal k zemi a Lerch z penalty poslal hosty do vedení. Ve 28. min. hbitý Havelka unikl Černému a předložil do víc než stoprocentní šance Fedorkivovi, jenž sám na malém vápně přestřelil prázdnou branku! Svou chybu Fedorkiv napravil v závěru prvního poločasu, kdy unikl obraně, obešel brankáře a pohodlně skóroval. Do druhého poločasu provedli domácí změny v sestavě a na jejich hře to bylo znát. Vynutili si převahu. Nádhernou střelu Holomela s námahou Komrska vyrazil. O tři minuty nato znovu Komrska nadvakrát zlikvidoval střelu Jana Prázdného. V 74. min. dostal výsledek konečnou podobu: Vaniš ztratil míč v souboji s Havelkou, jenž své sólo s přehledem zakončil třetí brankou. Hosté pak zkušeně kontrolovali zasloužené vítězství. Rozhodčí Buřič. ŽK 1:3. Sledovalo 70 diváků.

TÝN B – H. STROPNICE 3:0 (1:0) – V Týně se hrál jen průměrný okresní fotbal. Jak je zvykem, Olympie doma začala náporem: ve 4. min. Buriánek zakončil těsně vedle. Ve 13. min. prošel vápnem Bahleda, byl faulován a Lisner z penalty bezpečně skóroval. Domácí tlak pokračoval. Ve 20. min. střelu Štose gólman Interholz kryl. Ve 26. min. Buriánek prošel obranou a Klička zakončil těsně vedle. Po Kličkově centru Štos mířil do gólmana hostů. Hosté odpověděli střeleckým pokusem Smolena, který Valtr kryl. Do druhého poločasu domácí znovu vstoupili náporem. Už ve 48. min. Buriánek prošel mezi dvěma obránci a skóroval. V 62. min. Lisner kopal roh a Lukešovu hlavičku Interholc kryl. V 66. min dobře hrající Buriánek utekl, odcentroval a Bahleda z malého vápna přestřelil. V 68. min. Lisner centroval a Štos z malého vápna hlavou zvýšil na 3:0. Ještě v 83. min. a v 87. min. domácí neproměnili stoprocentní šance, a tak zápas skončil pro hosty ještě přijatelným výsledkem. Pískal rozhodčí Šíma. ŽK 0:1. Diváci: 80.

LOKO B – RUDOLFOV B 2:4 (0:3) – Suchovrbenští se po třech zápasech venku konečně představili zase na domácím hřišti, kde chtěli bodovat naplno. Ale měli velké problémy se sestavou a vyběhli ve velmi improvizované sestavě. Zápas začal vyrovnaně, postupně začali přebírat iniciativu pohyblivější hosté. Poprvé udeřilo ve 14. min. Hostující zadáci po standardní situaci domácích nakopli dlouhý balon dopředu a David Nárovec dostal hosty do vedení. Ve 20. min. už to bylo po střele Petra Le 0:2. Hosté byli nadále lepším celkem a do poločasu Petr Le přidal třetí gól. Do druhé půle udělali domácí změny v zadních řadách a dali najevo odhodlání s výsledkem ještě něco udělat. Zlepšili pohyb a zpřesnili kombinaci. Když po chybě hostujícího gólmana Koller snížil, vypadalo to, že se zápas ještě zdramatizuje. Ale hosté byli rázně proti – z penalty J. Vaněček zvýšil na 1:4. Domácí pak hráli vabank, hosté chodili do nebezpečných brejků. Po akci hrajícího trenéra Jerhota kopala Lokomotiva penaltu, kterou Kocmich bezpečně proměnil. Za chvíli Kocmich po přesné Jerhotově kolmici těsně minul. Posledních dvacet minut už se dohrávalo bez větších šancí. Hosté si zaslouženě odvezli tři body, domácím slouží ke cti, že ve druhé půli nesložili zbraně a bojovali. Rozhodčí Hora. ŽK 3:1. Přihlíželo 30 diváků.

ČT. DVORY B – SEDLEC 2:0 (1:0) –V průměrném utkání měli domácí lepší vstup do utkání a již v 9. min. je Koranda dostal do vedení povedenou střelou k tyči z hranice šestnáctky. Ještě do poločasu mohl zvýšit vedení domácí Pavel Trnka, ale po centru hlavičkoval sám na malém vápně pouze do náruče hostujícího brankáře. Těsně před půlí střílel domácí Píša těsně vedle branky. Hosté si v prvním poločase nevytvořili žádnou gólovou šanci. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Hosté byli o něco iniciativnější, ale nevytvářeli si gólové šance. Na rozdíl od domácích. V 59. min. přesně vystřelil na bránu Píša a byl z toho rohový kop. Tvrdá Kujalova střela orazítkovala břevno. Skóre se změnilo hned poté v 68. min., kdy po velmi dobře zahraném rohovém kopu Píši hlavičkoval přesně Zahradník a Novotný doklepl míč do sítě. Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácího celku. Rozhodčí Krenauer. ŽK 4:0. Přihlíželo 30 diváků.

VLTAVA – HLUBOKÁ B 2:1 (1:1) – Na Vltavě nadále marně hledají recept na úspěšný vstup do utkání. Hluboká předvedla na pravé straně krásnou souhru na jeden dotek, na jejímž konci zakončoval J. Hrouz z malého vápna do prázdné branky – 0:1. Hosté byli u každého míče dřív, navíc je zdobila snaha o rychlou kombinaci. Až do 20. min. se hrálo na jednu branku a Hluboká mohla vést vyšším rozdílem. Vltava se dostala do zápasu hlavičkou Havránka, po níž míč skončil na břevně, odkud se odrazil na brankovou čáru! Hra se postupně vyrovnávala a do konce poločasu se srovnal i průběžný stav. Kuta vybídl centrem z pravé strany Švece, jenž se prosadil přes obránce – 1:1. Do poločasu diváky zaujal pokus hlubockého Jandery ze 20 metrů; brankář Z. Pícha byl u levé tyče včas. Druhá půle se překvapivě ve znamení domácích. V 55. minutě Hartus vyškrábl ze šibenice pokus Škardy. Do zakončení se položil Kubiš a sídlištěm zadunělo břevno! Hluboká spoléhala na rychlé kontry, jenže vždy jí chyběl krok. Vltava byla odměněna za svou aktivitu 13 minut před koncem, kdy Kuta obešel ve velkém vápně hned tři obránce hostí, než jeho sólo ukončil faul. Když L. Tesař s přehledem nařízenou penaltu proměnil, domácí se mohli po zbytek utkání soustředit na defenzivu. Rozhodčí Cibranský. ŽK 0:3. Přihlíželo 30 diváků.