Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 16.30 hodin.

Pátek

II. LIGA: Dynamo ČB – Frýdek-Místek (18 Střelecký ostrov).

KP PŘÍPRAVKY: Dynamo ČB A – Sokol JH (16 Složiště), Sokol JH – Strakonice (17 Složiště ČB), Dynamo ČB A – Strakonice (18 Složiště).

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Ústí (Soukeník).

DIVIZE: Čížová – Milevsko.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dražice – Hluboká (14), Čimelice – Roudné (10.15), Soběslav – Osek, Bavorovice – Veselí (10).

I. A TŘÍDA: Planá/L. – D. Bukovsko, Mirovice – Týn, Ševětín – Hradiště, S. Ústí – Protivín, Vodňany – Želeč, T. Sviny – Netolice, Hrdějovice – D. Voda.

I. B TŘÍDA: V. Brod – Větřní, Zliv – Křemže, Přídolí – Lhenice (13.30), Nemanice – Č. Krumlov, K. Újezd – Kaplice B, Frymburk – Dříteň, Sedlec – H. Planá, Husinec – Sousedovice, Blatná – Strunkovice, Chelčice – Štěkeň, Kestřany – Čkyně, Pořící – Lažiště B, Božetice – Kluky, Bechyně – Jistebnice, M. Tábor – R. hory (10.30), Sm. Lhota – Řepeč/ Opařany (14), Lomnice – Klikov, Temelín – Suchdol, N. Včelnice – J. Hradec B, Ledenice – Slavonice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Roudnice (10.15).

LIGA ST. ŽÁCI: J. Hradec – Dynamo ČB (10 Vajgar).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Benešov (10 na Svépomoci).

KP DOROSTU: Milevsko – Roudné (10), Prachatice – Břilice (10), Rudolfov – Blatná (10), SKP ČB B – Lomnice (10), Strakonice – Hluboká/Olešník (10), Slavia ČB – Loko ČB (10).

I. A DOROSTU: Mladé – Hrdějovice (10), N. Hrady – Lišov (10), Kaplice – H. Stropnice (10), Čkyně – Vodňany (10), Vacov – Protivín (10), Bernartice – Kovářov (10), Veselí – Soběslav (10), Dačice – Ml. Vožice (10), N. Včelnice – Týn (10), M. Tábor – N. Bystřice (13.30), Kunžak – Bechyně (10).

KP ŽÁCI: Chotoviny – T. Sviny/H. Stropnice (10), Břilice/Třeboň – Čt. Dvory (10 Břilice), Loko ČB – Slavia ČB (10), Č. Krumlov – Blatná (10).

I. A ŽÁCI: Borovany – Suchdol (9.30), Hrdějovice /Nemanice – Kaplice (9 Hrdějovice), Protivín – Písek (10), Volyně – Osek (10),

KP ŽENY: Hradiště – Lažiště, Borovany – Protivín (13.30).

Neděle

DIVIZE: J. Hradec – ZČE Plzeň (Vajgar).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lažiště – Dačice, Prachatice – Sedlice (10.15), Jankov – Rudolfov, Třeboň – Písek B (10.30).

I. A TŘÍDA: Branice – Katovice (10.15), Bernartice – Olešník, N. Ves/Brloh – Čt. Dvory Kaplice – Vacov, Vimperk – Velešín (15), Borovany – Loko ČB (16), Roudné B – Slavia ČB.

I. B TŘÍDA: Osek B – Stachy (16), Záblatí – Bělčice (10.30), Chýnov – Větrovy, Malšice – Sepekov (15), Záhoří – Mirotice (10.15), Č. Velenice – K. Řečice, Soběslav B – Lišov (Myslkovice), Třebětice – N. Bystřice (15).

KP DOROSTU: Čt. Dvory- J. Hradec (13.30), Táborsko B/Chotoviny – Č. Krumlov (10 Chotoviny).

I. A DOROSTU: K. Újezd – Suchdol (10), Borek – Olešník/Hluboká (10), Borovany/T. Sviny – Dříteň (10 Borovany), Strunkovice/ Bavorov – Netolice (14 Strunkovice), Osek/ Strakonice B – Sedlice (10 Osek), S. Hoštice/ Sousedovice – Hradiště (14 S. Hoštice), Vl. Březí – Mirotice (10.30), Volyně – Mirovice/ Čimelice (13).

KP ŽÁCI: Táborsko B – Milevko (15 Soukeník), M. Tábor – SKP ČB (13.30 Viktoria), Roudné – Strakonice (9).

I. A ŽÁCI: SKP ČB B – K. Újezd (10),Hluboká – N. Včelnice (9), Č. Velenice – Soběslav/ Veselí (10), Dačice – Rudolfov (9.30), Týn – Zliv (10), Netolice – Hradiště (10), Čimelice/ Mirovice – Vacov (10 Čimelice), Vodňany – Strakonice/Sou­sedovice (10).

KP PŘÍPRAVKY: M. Tábor – Táborsko (9 Viktoria), Písek – Milevsko (10 Vikt. Tábor), Písek – Táborsko (11 Vikt. Tá), M. Tábor – Milevsko (12 Viktoria), Třeboň – Loko ČB (14), Loko ČB – Dynamo B (15 Třeboň), Třeboň – Dynamo B (16), T. Sviny/H. Strop. – Č. Krumlov (10), Prachatice – SKP ČB (11 T. Sviny), Prachatice – Č. Krumlov (12 T. Sv.), T. Sviny/H. Stropnice – SKP ČB (13 T. Sv.).

KP ŽENY: S. Ústí – Mokré (13).