Malše stále ohrožena

ČESKOBUDĚJOVICKO - Ve fotbalové divize Roudenští sice v derby s Třeboní vydřeli tři body, i tak však zůstali kolo před koncem na sestupové čtrnácté pozici – i další dva ohrožené celky Doubravka a Bzová totiž bodovaly naplno.

11.6.2007

Tomáš Pintér (vpravo v souvoji s třeboňským Evženem Vohákem) v sobotu proměnil ve dva góly obě penalty Roudného. Foto: František Panec

Doubravka zvítězila ve Voticích, kterým nepomohl ani kanonýr Horst Siegl, a Bzová vyhrála 2:1 v Dobříši díky gólu z penalty v poslední minutě…
S. Ústí si po včerejšímu derby v Jankově zápas posledního kola s Vejprnicemi předehraje už ve středu (17.30), Roudné na závěr hraje v neděli v Horažďovicích – a bude v případě vítězství či remízy spoléhat na sousedskou výpomoc Jankova v Doubravce (vzájemné výsledky Roudného s Doubravkou hovoří pro Jihočechy).

ROUDNÉ – TŘEBOŇ 2:1 (0:0)
– Fotbalovější hosté začali aktivně a díky svému technickému a kombinačnímu fotbalu dostali soupeře pod tlak. Naštěstí Erhart v domácí brance měl velký den a svůj tým několikrát výrazně podržel. Už v 11. min. vyrazil Zvěřinovu střelu z deseti metrů, ve 23. minutě zázračně zlikvidoval i velkou Hačkovu šanci, ve 40. minutě vychytal Kupce z bezprostřední blízkosti a minutu před pauzou skvěle kryl i Vohákovu dělovku. Domácí byli v první půli v defenzivě, přesto se snažili z brejků jistotu hostí narušovat. Ve 12. min. Kováčik pálil z vápna, jeho střele však chyběl důraz a Skála ji bez potíží kryl. V 19. minutě střílel Šafránek z dvaceti metrů těsně nad Skálovu svatyni, dvě minuty poté hlavičkoval po rohu Novák těsně vedle branky hostí a ještě před koncem poločasu střílel hlavou z dobré pozice vedle i Šolc. Góly přišly až v poslední půlhodině. V 60. minutě po faulu na Csavoje dal domácí T. Pintér první gól. Tři minuty nato Erhart zastavil Procházku jen za cenu faulu, třeboňský Kupec však penaltu nedal! Tlak hostí ale trval dál. V 66. minutě šel Zvěřina sám na Erhartovu bránu, její strážce si ale s lobovaným míčem poradil. V 72. minutě už ale udeřilo: Zvěřina prošel přes tři hráče a křížnou střelou do šibenice dal nechytatelně na 1:1. Hráči Malše museli vyhrát, proto vrhli všechny síly do ofenzívy. V 74. min. utekl Šolc, ztroskotal ale na Skálovi, dvě minuty před koncem se však domácí přece jen dočkali, když znovu po faulu na Csavoje proměnil T. Pintér i svou druhou penaltu – 2:1. Ještě v nastaveném čase Kupka trefil břevno roudenské svatyně…

Branky: 60. a 88. Pintér (z penalt) – 72. Zvěřina, ŽK 2:1, 250 diváků, rozhodčí Špoták. Roudné: Erhart – Novák, Kučera, Vogl, Gondek – Sláma (46. Kadlec), T. Pintér, Kováčik, Šafránek (83. Ryneš) – Šolc, Csavoj (88. Koranda). Třeboň: Skála – J. Pintér, Kupka, Brozman, Procházka – Kupec (70. Regásek), Tůma, Vohák, Dedaj – Zvěřina, Hačka (76. Houdek). (mer)

JANKOV – S. ÚSTÍ 0:1 (0:0) – Obě mužstva hrála jen o umístění v tabulce, přesto se bylo nač dívat. Hosté chtěli potvrdit, že na třetí ligu mají, domácí se zase chtěli proti ambicióznímu soupeři vytáhnout. Ve 12. min. hostující Zelenka po kombinaci zůstal sám na penaltě, ale přestřelil. O čtyři minuty později domácí P. Maxa po přihrávce Janouška obešel hostujícího obránce. ale z dobré pozice nedal. Ve 24. min. Janoušek po samostatné akci vystřelil z hranice velkého vápna, hostující brankář se štěstím vyrazil. Ve 29. min. P. Stejskal po samostatném úniku dobře vystřelil, ale netrefil branku. Ve 45. min. hosté mířili z přímého kopu po faulu Bláhy po teči těsně vedle. Ve 49. min. gólman Hrubý ve snaze odkopnout míč trefil hráče hostí, odražený míč ale skončil vedle. V 59. min. hostující Zelenka z dobré pozice tvrdě vystřelil mimo. V 69. min. se dobře hrající domácí Janoušek po dobré kombinaci dostal do střelecké pozice, ale trefil vedle branky. V 79. min. zahrozil hostující Kochlöfl tvrdě z přímého kopu, míč se odrazil k Horkovi, který mířil vedle. V 89. min. domácí neuhlídali při rohu Zelenku a ten dal ze skrumáže jediný gól zápasu.

ŽK 2:3 (Řezníček, Janoušek – Kochlöfl, Mašek, Zelenka), 110 diváků, rozhodčí Henych. Jankov: Hrubý – Bláha, Kursa, Řezníček, Štěcha – Celý, P. Maxa (81. M. Stejskal), Pulec (69. Holba), Boček – P. Stejskal, Janoušek. Sez. Ústí: Hovorka – Chotovinský, Korejčík, Vesecký, Kochlöfl – Mašek, Jelen (65. Horka), Koutník, Kvasnička – Veselý, Zelenka. (mrk)

STRAKONICE – ŽIŽKOV B 0:0 – V prvním poločase byli hosté aktivnější, i když k vážnějším šancím se nedostali. Domácí měli jedinou větší možnost Dolejšem. ale jeho střelu vyrazil spoluhráč Glazunov. Po změně stran se hrál kvalitnější fotbal a převahu měli domácí. Blízko gólu byl Koubek, který přehazoval brankáře Hrušku, ale ten konečky prstů vytěsnil na roh. Dvakrát měl šanci také Dolejš, ale ani jednou neuspěl.

ŽK 1:1 (M. Káník – Šimr), rozhodčí Janoch, 130 diváků. Strakonice: Kučera – Hrouda, M. Káník, Hajdušek, Svoboda – Glazunov, P. Káník, Koubek (77. Lašák), Dolejš – P. Hovorka (88. Strakoš), Nousek (83. Martínek). (ma)

OSTATNÍ: Vyšehrad – Klatovy 1:0 (0:0), Dobříš - Bzová 1:2 (0:1), Trstěnice - Horažďovice 0:0, Vejprnice - Králův Dvůr 1:3 (0:1), Votice - Doubravka 0:1 (0:0).

Doprava a logistika - Doprava a logistika Logistik 18 000 Kč

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti DISPONENT/KA. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: zástup za mateřskou dovolenou, Náplň práce: veškeré administrativní práce spojené s objednáváním vozů, evidencí a fakturací všech prodaných nových vozů, Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, částečná znalost německého jazyka výhodou, výbornou znalost MS Office( Excel, Word), pečlivost, preciznost a důslednost, Nabízíme: stravování v místě, volnočasové aktivity, 5 týdnů dovolené, V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.. Pracoviště: Porsche inter auto cz spol. s r.o. - cb, Okružní, č.p. 2557, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Lenka Mottlová, +420 387 000 016.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 23 000 Kč

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami VYCHOVATEL/KA. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Základní kvalifikační požadavky: speciální pedagogika, sociální pedagogika, předpoklady pro výkon práce pedagogického pracovníka podle odst. 2 § 16 , zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, v platném znění., Nástup 01. 04. 2018 nebo dle dohody, Zam. výhody: 8 týdnů dovolené. Pracoviště: Dětský domov a školní jídelna boršov/vltavou, Na Planýrce, č.p. 168, 373 82 Boršov nad Vltavou. Informace: Miroslav Mgr. Kouřil, +420 602 486 860,387 250 210.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) PIZZAŘ/KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: bezúhonnost, samostatnost, pracovitost, potravinářský průkaz., Praxe pro tuto pozici min 3 roky., Směnny : ranní / odpolední, Kontakt telefonem : ( v době od 10-12 hod. - 14-16 hod. ). Pracoviště: Pizza del monte s.r.o. - provozovna české budějovice, Novohradská, č.p. 1810, 370 08 České Budějovice 8. Informace: Mabrouk Yakouben, +420 608 607 440.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Mzdový účetní 27 000 Kč

Odborní účetní mzdoví SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kompletní vedení účetnictví a daňové evidence., Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek. Daňová hlášení a odvody daní.Účtování přijatých a vydaných faktur., Kompletní zpracování mezd a souvisejících úkonů pro cca 35 osob., Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Pracoviště: Future-tech, spol. s r.o., Antala Staška, č.p. 1966, 370 07 České Budějovice 7. Informace: Jiří Ing. Hanetšleger, .

2017. Loni dělal Píseckým na náplavce společnost Rumcajs s rodinou.

EXKLUZIVNĚ: U řeky Otavy budou stát mužové „Října“

Jihostroj bojoval s Duklou Liberec o třetí místo.