Na pozici asistenta zůstává Miroslav Babka. „Vedoucího mužstva hledáme,“ doplňuje ke změnám v realizačním týmu prezident Karel Franěk. Doposud fakticky vedl tým Norbert Král a na lavičce mu sekundoval právě prezident klubu Franěk. Ani ten se odpovědnosti nezříká. „Neříkám, že jsme to my dva dělali špatně, ale oživení je nutné, aby si hráči uvědomili, že před nimi stojí nějaké úkoly. Aby se zvedly jejich výkony i docházka na tréninky, která byla slabá. Pokud chtějí hrát krajský přebor, je třeba, aby v týdnu přišli minimálně na dva ze tří tréninků,“ mluví Franěk hráčům do duše.

Hovořit o konkrétních posilách je podle něj v tuto chvíli předčasné. Do složení kádru pro jarní část KP se jistě promítnou i přání a představy nového trenéra. Karel Franěk usiluje o to, aby v Marineru zůstal Jan Jakš. „Intenzivně jednáme s Vodňany,“ ujišťuje. „Svými zkušenostmi byl pro naše mužstvo přínosem, jeho vitalitu mu někteří mladí hráči mohou závidět!“

Herní přípravu tým absolvuje v rámci Hlubocké zimní ligy. V týdnu Bavorovice budou trénovat na tartanu v areálu SKP, budou navštěvovat hodiny spinningu a s míčem se potkají buď na umělé trávě, nebo v hale. Na konci ledna tradičně odjedou na soustředění do Zlaté Koruny.