Do okresního přeboru míří  Mladé a také rezerva Jankova, která se zachránila, ale následně se vzdala soutěže. V I.B třídě ji od podzimu nahradí Slavoj Temelín.

K. ÚJEZD – LEDENICE 3:5. Vojtěch Brozman, trenér K. Újezda: „Konec jara byl divoký. Začátek utkání nám utekl, celý první poločas jsme se trápili, dostali jsme čtyři góly. Vypadalo to, že je s námi konec. Ale ve druhé půli jsme dotahovali, a když jsme v 80. min. snížili na 3:4, vypadalo to ještě na drama. Ale z penalty soupeř odskočil na dva góly a utkání se jen dohrávalo. Díky Bohu, že je konec, protože máme spoustu zraněných. Musíme se dát v létě dohromady a začít zase od nuly."

František Švaňa, trenér Ledenic: „V horku se hrál  uvolněný, slušný fotbal o čtvrté místo. Poločas dopadl jednoznačně, vedli jsme 3:0, domácí jsme přejeli. Ve druhém poločase jsme přidali čtvrtý gól – Bez obešel čtyři hráče a zakončil placírkou k tyči. Ale po našich chybách to najednou bylo 4:2, po penaltě 4:3! Vzápětí po faulu brankáře na Pavlíka proměnil Bez penaltu a vyhráli jsme. Jedenačtyřicet bodů není málo, ale mohlo jich být víc, kdyby nám lépe vyšel začátek jara."

BOROVANY – JANKOV B 4:1. Jan Vodhánil, asistent Borovan: „Chtěli jsme pomoci béčku, které hrálo na Hradech, a tak nastoupili hráči, kteří nedostávají tolik příležitostí. Utkání se vyvíjelo slibně, podařilo se nám získat dvoubrankové vedení, ale neproměnili jsme dost příležitostí, v čemž vynikal zejména Viktor Bellovič. Ve druhé půli soupeř snížil na 2:1 a vypracoval si některé šance, které naštěstí neproměnil. V závěrečných pěti minutách jsme zvýšili na 4:1, takže utkání vypadá, že bylo jednoduché. Kdybychom proměňovali šance, asi by tomu tak bylo, takto jsme měli v některých fázích zápasu problémy. Někteří hráči z béčka mě mile překvapili, je to příslib."

Tomáš Bürger, kapitán  Jankova B: „V posledním zápase bylo jasně patrné, kdo je v tabulce nahoře a kdo dole. Domácí nás jasně přehráli a mohli vyhrát i mnohem vyšším rozdílem. Jediným kladem je start tří dorostenců, kteří v patnácti letech pomalu nakukují do mužského fotbalu. Všichni zahráli velice dobře, Petr Hála dokonce vstřelil naši jedinou branku."

ROUDNÉ B – VĚTŘNÍ 2:1. Libor Šolc, trenér Roudného: „V posledním zápase jsme  nastoupili v sestavě hodně okleštěné, protože všechny naše týmy hrály naráz. Přesto myslím, že jsme podali kvalitní výkon a po zásluze zvítězili, i když soupeř také potvrdil své kvality – ani za stavu 0:2 nesložil zbraně a dokázal snížit z penalty. Byl jsme rádi, že jsme se rozloučili s I.B třídou i s fanoušky výhrou. Byla to třešinka na dortu, že jsme poslední dvě utkání zvládli se ctí, i když nám už o nic nešlo. Škoda jen inkasované branky z penalty… My skončili druzí a letos první, ale penaltu jsme nekopali ani jednu!"

VLACHOVO BŘEZÍ – ZLIV 2:3. Karel Jindrle, předseda Zlivi: „Po celý zápas jsme hráli v deseti lidech. Vedli jsme 2:0, po půli domácí trochu přidali a vyrovnali. Ale v 88. min. dal Václavík, mimo jiné náhradní brankář, rozhodující gól. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Jsme rádi, že je konec, protože toho je už opravdu dost."

SEDLEC – NETOLICE 3:5. František Švingelbauer, jednatel Sedlece: „V první půli jsme byli lepší a vedli jsme 3:2. Ve druhé půli Netolice vyrovnaly, poté jsme měli šance, které jsme ale neproměnili, naopak Netolice obrátily výsledek a zvítězily.  Jaro se nám docela povedlo, uhráli jsme dvaadvacet bodů proti sedmi na podzim a díky tomu se nám podařilo I.B zachránit. Ve dvou posledních zápasech jsme už mohli hrát v klidu."

SLAVONICE – BUKOVSKO 1:2. Radim Kokeš, trenér D. Bukovska: „Už se skoro o nic nehrálo. Štěstí se přiklonilo k nám, když jsme dali v poslední minutě rozhodující gól. Sezonu jsme měli povedenou, i když konec jara se mi herně moc nelíbil. Ale přisuzuji to tomu, že už klukům chyběla motivace, dohrávalo se z povinnosti. Přesto jsme dokázali otočit pět zápasů, v nichž jsme prohrávali, někdy dokonce v oslabení, takže mužstvo má bojovného ducha. Snad dobře potrénujeme a připravíme se na novou sezonu – ani v I.A třídě bych nechtěl hrát o udržení."

MLADÉ – CHLUM 6:1, Petr Lískovec, předseda Mladého:  „Proti slaboučkému soupeři jsme podali rozlučkový výkon, dali jsme pěkné góly – kdybychom se scházeli v této sestavě, tak bychom určitě nebyli na padáka. Uvidíme, jak se budeme scházet v okrese."