„Ta série je příjemná, navíc jsme už počtvrté v řadě nedostali ani gól,“ vyzdvihuje asistent trenéra Zdeněk Čadek a dodává, že nulu tentokrát vychytal mladý Vlk. „Kluci před ním mu pomohli, chytal ale dobře a podržel nás.“

Předchozí tři nuly byly vizitkou ligisty Křížka, ten ale už měl dovolenou. „Vedle pendlů měli volno i ti kluci, co půjdou do přípravy áčka,“ vysvětluje Čadek.

Jenže Jasanský, Rakovan a Klavík v Boleslavi byli. „Dorostenci jet nemohli, ti hráli ligu, tak nám ti tři ještě pomohli,“ oceňuje přístup zmíněných tří hráčů Čadek.

Béčko Slavie patří v ČFL do úzké špičky. „Stále má šanci na třetí příčku, je ale otázkou, v jaké sestavě nastoupí,“ připomíná Lerchův asistent, že i ve Slavii by už pendlové měli být na dovolené.

Béčko Dynama pojede ve středu na Slavii s celou řadou dorostenců. „Vedle gólmanů Vlka a Pešuly jen Peroutka, Šimánek a Timm nejsou z dorostu,“ podotýká Čadek. „Homoláč dělá trenérské áčko v Praze, takže tým doplníme o dorostence.“

Šanci tak zřejmě dostanou vedle Slámy a Reina (ti přešli do juniorky už v zimě) také Holub, Repa, Král, Vokatý, J. Novák a možná i další dorostenci. „I tak bychom rádi úspěšnou sérii ještě protáhli,“ ujišťuje Zdeněk Čadek.