Začátek utkání je jako obvykle v 10.15 hodin.

Mladíci Dynama sice už na jaře dva zápasy odehráli, jenže s Pardubicemi hráli před dvěma týdny na Hluboké a týden nato bojovali v Chomutově. „Na Složišti hrajeme na jaře o body poprvé a rádi bychom tu navázali na vydařené zápasy, které jsme zde na podzim odehráli,“ zdůraznil trenér Jiří Lerch, dle jehož slov chce mužstvo odčinit hladkou porážku 0:3 z minulého týdne z Chomutova. „Nehráli jsme tam tak špatně, ale doplatili jsme na zbytečné chyby,“ posteskl si kouč juniorky.

Ten by měl mít v sobotu k dispozici všechny své hráče. „V první lize navíc je pauzu, takže budeme z áčka mít Křížka, Simiče, Mezlíka, Rakovana a Stráského. To je velké posílení a věřím, že zápas zvládneme,“ doufá Lerch.

Kam o víkendu na fotbal?

Ve III. lize hraje v sobotu ráno juniorka Dynama od 10.15 na Složišti s Kr. Dvorem, zatímco Písek se od 10.30 představí v K. Varech.

V divizi jede béčko S. Ústí už v sobotu do Příbrami, v neděli od 15 hodin se Strakonice střetnou v derby na ČZ s Třeboní a v tutéž dobu začíná i duel Tábora se s posledním Zličínem.

V I. lize dorostu hraje na jaře ještě neporažené Dynamo v sobotu od 11 hodin v Plzni.

Krajský přebor – sobota: Jankov – Veselí, Čížová – Hluboká, neděle:Kaplice – Písek, Č. Krumlov – Roudné, Prachatice – Lažiště (10.15), Chýnov – Čkyně, J. Hradec – Týn (Vajgar), Milevsko – Dražice (není.li uvedeno jinak, úřadní začátky v 15 hodin).