Měli jste doslova drtivý vstup do zápasu. To byla si klíčový moment celého zápasu?
Určitě. Ve dvacáté minutě jsme vedli 3:0 a odehráli jsme parádně celý poločas. Splnili jsme trenérův pokyn, abychom na soupeře vletěli. Kromě gólů jsme měli ještě i další šance. Náš plán nám vyšel do puntíku.

Do druhé půle jste šli především s úkolem pohlídat třígólové vedení?
To určitě ne. Šli jsme do druhého poločasu tak, jako by byl stav 0:0. Dopředu už jsme se opravdu nijak hnát nechtěli, ale především jsme nechtěli inkasovat. Podařilo se nám uhrát zápas s nulou, takže maximální spokojenost.

Byl to váš nejlepší zápas za celý podzim?
Jednoznačně.

Mohl byste popsat váš gól ze druhé minuty zápasu?
Zavolal jsem si na Jardu Černého, Radzi mi míč výborně pustil. Zpracoval jsem si míč a z jedné vystřelil. Mířil jsem nahoru a vyšlo to.

Dal jste někdy takhle rychlý gól?
V lize určitě ne. A vůbec i někdy jindy asi také ne.

Líbila se vám atmosféra zápasu?
Atmosféra byla perfektní. Fandili především fanoušci Baníku. Nějaké slovní výpady tam byly, ale celkově to bylo dobré. My žádný velký kotel nemáme, takže je lepší, když fandí alespoň soupeř. Hodně dělá také umělé osvětlení . To je pak jiný fotbal.

Trenér Straka na vás hodně sází. Cítíte jeho důvěru?
Každý hráč potřebuje důvěru, aby ho podržel, když se nepovede nějaký zápas.