Podle předsedy Zdeňka Frolíka už bylo na utkání vidět, že týmům o nic velkého neběží. „Kdyby nás netrápila koncovka, bylo by naše vítězství vyšší," míní o derniéře dobrovodský šéf. „Velešín po neproměněné penaltě rezignoval a přál si, aby už byl zápas za ním," postřehl.

Že se na Dobré Vodě schyluje k výměně trenérů, na konci minulého týdne oficiálně ještě Deníku potvrdit nechtěl. Po víkendu už mu nic nebrání, aby dal informacím o příchodu Jaroslava Rambouska za pravdu. „Pavel Hanel po domluvě končí jako trenér po dlouhých šesti letech a doufám, že se dohodneme na působení v jiné roli," prohlašuje Zdeněk Frolík.

Dobrovodští fotbalisté si na špatné výsledky nemohou naříkat. V posledních letech se stabilně pohybovali v popředí tabulky a jejich největším úspěchem bylo 3. místo. Letos jsou pátí.

Podle vedení dozrál čas ke změně. „Konzultoval jsem to nejen s panem Hanelem, ale i s kapitánem mužstva. Domluvili jsme se na tom, že to chce něco nového, všichni to tak cítili," vysvětluje předseda klubu na Dobré Vodě.

Volba padla na Jaroslava Rambouska. „Podle mne je to ambiciózní trenér. Oslovili jsme ho jako prvního a kývl, takže jsme dál nehledali," chválí si Frolík hladkou dohodu. „Uvidíme, snad nám to bude fungovat dál. Pan Rambousek sám hrál vyšší soutěž a se Čtyrákem se mu také celkem dařilo," podotýká.

Nový trenér bude týmu představen v sobotu. „Budeme dolaďovat některé věci, třeba letní přípravu. Pak hráči dostanou do konce června volno," tvrdí šéf klubu.