Ta je určena především rodinám s malými dětmi. Bude tomu tak i tuto neděli, kdy se Dynamo v lize střetne s Jabloncem (17).

Při letošní domácí premiéře se Spartou, kdy přišlo více diváků než obvykle, byla i rodinná tribuna plná. „Jsme rádi, že se nám podařilo rodinnou tribunu zřídit, máme jen pozitivní ohlasy a každým zápasem se zvyšuje počet rodin, které ji začínají pravidelně navštěvovat,“ ocenil pro klubový web výkonný ředitel Dynama Radim Šupka, dle něhož se rodinná tribuna stále vylepšuje o další atrakce. „Pro rodiny s dětmi jde o vítané zpestření. Snažíme se pro rodiče i naše nejmenší fanoušky připravit příjemné prostředí, v němž si užijí mnoho zábavy při sledování ligových zápasů,“ dodal Radim Šupka.

„Vedle krásné výzdoby se mohou malí fanoušci těšit na spoustu pohybových činností jako je střelba na branku, dovádění v nafukovacím hradě a novinkou pro letošní sezonu je i nové velké pískoviště nebo stoleček s židličkami na malování,“ přibližuje mluvčí Aleš Strouha. „Stále se ve spolupráci s provozovatelem restaurací McDonald’s Michalem Mládkem snažíme vymýšlet další atrakce pro naše fanoušky,“ doplnil Šupka.

Dle Aleše Strouhy si například při chladném počasí na podzim a na jaře návštěvníci rodinné tribuny pochvalovali teplé deky s logem partnera rodinné tribuny, kterým je firma McDonald’s, zajišťující pro rodiny s dětmi občerstvení zdarma. „Když nás před dvěma lety budějovický klub s myšlenkou vybudování rodinné tribuny oslovil, neváhali jsme ani minutu. Naším cílem je podporovat sport i rodinu a právě na rodinné tribuně na Střeleckém ostrově jsme mohli toto skloubit dohromady,“ říká provozovatel restaurací McDonald’s na jihu Čech Michal Mládek.

Na rodinnou tribunu, jejíž součástí je i malá kavárnička se stolky a křesílky, platí velice zvýhodněné vstupné. Jeden rodič s dvěma dětmi dá za lístek na rodinnou tribunu pouhých 120 Kč, dva rodiče s dvěma dětmi pak zaplatí dvě stovky. Pro početnější rodiny s více dětmi se za každé další dítě zaplatí 50 Kč navíc.

„I snížená cena vstupného se ukázala jako dobrý tah. Rodiny s malými dětmi si tribunu oblíbily, takže od loňské sezony prodáváme na rodinnou tribunu i permanentky od patnácti set korun,“ uzavírá ředitel Radim Šupka.