Středočeši před týdnem porazili doma rezervu Plzně 2:1, když výsledek otáčeli až dvěma góly v poslední čtvrthodině. „Cesta za vítězstvím byla trnitá, ale o to je cennější, že jsme vyhráli,“ vyzdvihl králodvorský kouč Miloslav Kučera, jehož tým se výhrou posunul v tabulce na 7. místo.

„Rozhodně nás nečeká slabý soupeř,“ zdůraznil trenér juniorky Jiří Lerch. „Na podzim jsme na jeho hřišti prohráli, takže bychom mu chtěli porážku oplatit,“ dodal.

Lerchovi svěřenci na jaře ještě neprohráli. Jak na úvod doma s Č. Lípou, tak minulý týden v S. Ústí hráli nerozhodně. „Každý bod se počítá, hlavně v Sezimáku ho hráči podložili i kvalitním výkonem,“ ocenil kouč béčka Dynama. „Věřím, že uspějeme i před svými diváky.“ Juniorce bude dnes chybět brankář Pešula, jenž bude po operaci šlach dva měsíce mimo hru. „Pomůže nám z áčka Křížek, jemuž bude krýt záda mladý Vlk,“ potvrzuje Lerch, jenž by měl mít k dispozici i další čtyři ligové pendly. Jedním z nich asi bude Benát, jenž se po operaci v béčku rozehrává (před týdnem v S. Ústí podal výborný výkon). Možná, že herní pohodu bude v sobotu na Složišti hledat i Stráský.