Nezáviděníhodnou roli měl kouč fotbalistů Neplachova Vojtěch Brozman, když po sedmibrankovém debaklu na Dobré Vodě připravoval svůj tým na lídra tabulky - celek Boršova.

Při stylu středa, sobota na to měl jediný trénink! „Debakl jsme si ve čtvrtek zhodnotili," líčil Brozman, jenž se prý snažil hráče hlavně povzbudit, aby neměli svěšené hlavy. „Když jsem se podíval na soupisku, s jakou Dobrá Voda začínala soutěž, tak z ní hráli jen dva hráči! Tušili jsme, že proti nám postaví někoho z áčka, a protože mám v těchto soutěžích něco odtrénováno, tak vím, že když přijdou z první třídy, tak to jsou rozdíloví hráči, kteří jsou úžasně znát! Něco jako Gruber se Šefčíkem," porovnával Vojtěch Brozman po utkání s Boršovem (0:3.) v Dolním Bukovsku, kde tým našel azyl.

„Takovým hráčům pomalu nejde vzít na hřišti míč," uznal po Boršovu ostřílený kouč, jehož svěřenci se zkušenostmi nemohou lídrovi tabulky rovnat. K Dobré Vodě už se před duelem raději detailně nevracel… „Zhodnotili jsme si to a řekli: Dost, tlustá čára! A připravili se na další zápas," uvedl trenér Brozman.