Kluby uprostřed týdne posílily v okrese svá béčka – a bylo to znát. Radek Candra nastřílel za Dobrou Vodu hattrick, a ne ledajaký: tři góly zaznamenal od 81. do 87. minuty! Rozložený Neplachov odjel ze hřiště nováčka s debaklem 0:7. Ze stejného utkání si Jaroslav Toman (D. Voda B) odnesl červenou kartu za konflikt s asistentem rozhodčího a dostal od disciplinárky stop na šest soutěžních utkání.

O moc lépe si nevedly Borovany, ačkoli hrály doma, a také Horní Stropnice nebude na sváteční půltucet v Týně vzpomínat v dobrém. Šlágr na Srubci rozhodl pro Hlubokou jediným gólem Tomáš Adam.

Borovany – Mladé 0:5 (0:2) – Oslabení domácí měli na střídání připraveného akorát jednoho dorostence. V utkání průměrné úrovně se hosté dostali v 7. min. poprvé před branku a hned využili špatného odkopu obrany, Šafrata vrátil balon do sítě. Pak Borovanští měli optickou převahu, ale bez střelby a šancí. Ve 22. min. Pařízek nevěděl co s míčem, tak vystřelil, jeho pokus prolétl mezi hráči a z dálky překvapil Pečenku! Domácí se trápili, dokonce ani sražený Kubíček ve druhé půli neproměnil přísně nařízenou penaltu, když přestřelil… Hostům stačilo dobře bránit a chodit do rychlých brejků. Ke konci třikrát udeřili: v 77. min. Vítek zvýšil na 0:3 a během deseti minut M. Schuster a Šafrata pečetili. Mladé vyhrálo zaslouženě, domácí mu však mizerným výkonem roli značně usnadnili. Rozhodčí Špelina. ŽK 3:2. Diváci: 45.

Dobrá Voda B – Neplachov 7:0 (2:0) – Domácí se na svátek konečně sešli v plné sestavě. V první půli hosté hráli ještě dobře, a tak zajímavý fotbal diváky bavil. I když domácí dali dva góly, zápas byl pořád otevřený. Na začátku druhé půle Dobrovodští vstřelili třetí branku, vzápětí čtvrtou, a tím odpor soupeře zlomili. Nakonec své vítězství ještě zvýraznili. Jedinou kaňkou na utkání je z pohledu Dobré Vody zbytečné vyloučený Tomana.
Branky: 81., 83. a 87. Candra, 36. a 47. Granov, 3. Choboda, 50. Novotný. Pískal sudí Hruška. ČK 0:1 (72. Toman). Diváci: 50.

Všechny referáty najdete v pátečním vydání ČB deníku!