Hledáte v I.B utkání podzimu? Jděte do Nemanic, které přivítají tuto sobotu Planou.

Oba týmy se drží na vítězné vlně. V tabulce se mezi ně na špici dokázala vklínit jen Dříteň, která doma s Netolicemi předvedla ve druhé půli uragán, vstřelila šest gólů!

Ve skupině D si připsal další výhru Lišov, Horní Stropnici změna v realizačním týmu na první pokus k bodům nepomohla. Zliv o gól padla na hřišti Horní Plané a propadla se na poslední místo. Dolní Bukovsko čeká v sobotu jeden z vrcholů podzimu: Přivítá dosud neporaženou Lomnici!

LHENICE – NEMANICE 0:3. Miroslav Dubský, trenér Nemanic: „Lhenice byly kvalitní soupeř, hrály velice dobře. Brzy jsme dali Novotným gól z penalty po faulu na Křiváčka. Do druhé půle jsme šli s tím, že dáme rychlý gól. Neuplynula ani minuta a vedli jsme 2:0."

PLANÁ – ČERNÁ 4:0. Lubomír Pintér, místopředseda Plané: „Výsledek vypadá lépe než průběh utkání. Soupeř byl zase kvalitní, divím se, kolik je v Černé kvalitních fotbalistů. Museli jsme hrát nadoraz, abychom je porazili."

DŘÍTEŇ – NETOLICE 6:1. Tomáš Slepička, hrající asistent Dřítně: „O poločase byla trochu bouřka, něco jsme si řekli a do druhé půle jsme vlétli. Byl to takový fofr, že Netolicím se točí hlava ještě teď! Během třiceti minut jsme dali šest gólů. Super výsledek, diváci se po dlouhé době dobře bavili."

FRYMBURK – SEDLEC 3:2. Stanislav Šindelář, předseda a trenér Sedlece: „První prohra venku. Až poslední čtvrthodinu jsme konečně hráli, jak bychom si představovali, snížili jsme a v 80. min. nastřelili břevno. Podle mne jsme si nezasloužili prohrát, ale míč je kulatý…"

T. SVINY – K. ÚJEZD 2:0. Jan Gažák, hrající předseda Svinů: „Myslím, že naše výhra byla zasloužená. Postavení týmů v tabulce napovídalo, že se hraje o šest bodů, takže jsme rádi, že jsme zápas zvládli. Výsledek se pokusíme potvrdit bodovým ziskem ve Vyšáku."

Jan Kučera, předseda Kamenného Újezda: „Hrálo se o šest bodů, chtěli jsme vyhrát, bohužel Sviny byly o maličko lepší a zaslouženě vyhrály. Když jsme se snažili dostat soupeře pod tlak, dal nám z brejku druhý gól. Osm lidí máme na marodce a mladí kluci potřebují ještě vyzrát."

BOROVANY – TŘEBĚTICE 2:4. Jiří Kubeš, předseda TJ Borovany: „Mužstvo se sice sešlo, ale utkání mu moc nevyšlo. Třebětice byly lepším a bojovnějším týmem. V 87. min. jsme z penalty, která byla přísná, snížili na konečných na 2:4 ."

BYSTŘICE – BUKOVSKO 2:0. Pavel Kohout, trenér Dolního Bukovska: „Šancí jsme měli na dva zápasy, ale když nedáme branku, nemůžeme vyhrát. Ve druhé půli se obrázek nezměnil, pořád jsme se snažili o nátlakovou hru, jenže šance jsme neproměňovali."

H. STROPNICE – LIŠOV 1:3. David Szypula, hrající asistent H. Stropnice: „Zápas rozhodla třetí minuta, kdy Bašta neproměnil šanci a z protiútoku jsme inkasovali. Nepropadli jsme, byli jsme favoritovi vyrovnaným soupeřem, ale byli jsme málo důrazní v šestnáctce."

Štefan Farkaš, vedoucí Lišova: „Nečekali jsme lehký zápas, a to se potvrdilo – na malém hřišti domácí podali bojovný výkon. K vidění bylo mnoho osobních soubojů, někdy na hranici pravidel. Vydřená, ale za výkon ve druhém poločase zasloužená výhra."

OLEŠNICE – CHLUM 3:4. Martin Havel, trenér Olešnice: „Oběma týmům šlo o důležité body, akorát my zápas psychicky nezvládli. Gólman udělal tři fatální chyby. I když jsme dokázali třikrát vyrovnat, hosté dokázali přidat ještě rozhodující čtvrtý gól. Hosté byli o gól šťastnější."

H. PLANÁ – ZLIV 2:1. Pavel Cepák, trenér Zlivi: „Co se dělo na hřišti ve druhé půli, to byl chaos, jaký jsem nezažil… Sudí utkání nezvládl. Ale to nic nemění na tom, že utkání jsme nezvládli a budeme to mít těžké."

Komentáře v plném znění najdete ve čtvrtečním vydání ČB deníku.