V první B třídě ve skupině A je na prvním místě tým ze Lhenic. Bilanci tohoto klubu jsme si už připomněli. Podívejte se na video u tohoto článku, najdete v něm obrázky a můžete si prohlédnout, jak zimním spánkem spí v tradičním klubu v Mladém. Fotbalová historie se v Mladém zapsala podle informací z webových stránek klubu prvními písmeny už v roce 1929, od kdy se datuje jeho vznik. Po okupaci roku 1939 byla činnost klubu násilně ukončena. 

Společnost Footify partners UK Limited byla založena 10. listopadu 2023. Webové stránky a reference jsou nedohledatelné. Tady je osobní profil jejího šéfa, kterým je Sola Adewumi
Kdo je záhadný investor, který chce Dynamo?

V roce 1969 mladí nadšenci v čele s Bohumilem Ortmanem a Miloslavem Schusterem pod hlavičkou místních hasičů založili fotbalový oddíl, který se přes podnikovou ligu a přátelská utkání už v roce 1970, ve šlépějích předválečného SK Mladé, přihlásil do IV. třídy Českobudějovicka. Tu hned první rok vyhrál a po dvou letech zvítězili i ve III. Třídě. V roce 1977 získali první ze svých tří titulů přeborníků okresu a postoupili do I. B třídy. Právě I. B třídu hraje klub i v této sezoně. Po podzimu je devátý, ve 13 zápasech nasbíral 15 bodů, do jara půjde s lehce pozitivním skóre 28:27.

První roky po obnovení činnosti fotbalisté SK Mladé svá utkání hráli v Nových Hodějovicích a v Roudném, v roce 1976 ale dokončili výstavbu vlastního hřiště. Podívejte se na video, jak hřiště spí zikním spánkem před jarem, do kterého fotbalisté SK Mladé vstoupí v neděli 24.3. 2024 zápasem v Trhových Svinech. 


Načítám tabulku ...