Zápas Rudolfov - Osek nabízí spoustu zajímavostí. Na domácí straně nastoupí Radim Pouzar. Jeden z nejlepších hráčů soutěže. Proti němu bude Jindřich Dejmal, jedna z největší trenérských osobností krajského přeboru. "My v Oseku máme podmínky nadstandardní, tam by se klidně mohla hrát divize," říká kouč, který v minulosti vedl ligové týmy: Dynamo České Budějovice, Drnovice, Slavii Praha.

Rozhodčí na utkání I. A třídy využívali mikroporty
Světová premiéra v Kameňáku. Rozhodčí nasadili mikroporty. Máme je na videu

Ve své kariéře konkrétně trénoval 5 prvoligových týmů, kromě zmiňovaných také Jablonec a slovenský Prešov. V této sezoně působí jako hlavní trenér Oseka. Klub nasbíral v jedenácti zápasech dvanáct bodů. "Mohli jsme jich klidně mít sedmnáct," dívá se Jindřich Dejmal na aktuální tabulku KP. V ní je Osek na desáté pozici. "My ztratili body s Dražicemi, Protivínem, se Strakonicemi." Podle Dejmala je v Oseku kádr složený z kvalitních fotbalistů, někteří z nich byl klidně mohli nastupovat ve vyšších soutěžích.

A Rudolfov?
V tabulce krajského přeboru dokonce na šestém místě. Klub má 18 bodů, skóre 27:28. Osek nastoupí do zápasu s vyrovnaným skóre 24:24. V minulém kole prohrál Rudolfov s Olešníkem 2:5, Osek nestačil na Milevsko: 2:4.

Mimochodem, víte, kdo je aktuálně nejpopulárnějším fotbalistou Oseka? Zdeněk Křížek. Dnes už legendární brankář, který v Oseku nastupuje dokonce i v poli! Nastoupí Křížek v neděli do zajímavého utkání na stadionu Rudolfova? "Přijďte se podívat," vzkázal na videu na bzačátku sezony. Zápas začne v 10 hodin a 30 minut.

Když už jsme u známých hráčů. Nejslavnějším odchovancem Rudolfova je Zdeněk Procházka. Útočník Sparty, který dokonce vstřelil gól Realu Madrid. "Pokud chete vidět jihočeský zázrak, podívejte se na video.