III. TŘÍDA, sk. A (22. kolo): Mokré – Strýčice 6:0 (3:0), Jáchym 4, Jan Kruťko, Bendík, Dříteň B – Temelín 1:2 (1:0), Guttwirt – Faktor z pen, Osika, Dívčice – Boršov 3:1 (1:1), Jiří Kuráž 2, Sukaný – Šimeček, Vrábče – Vltava ČB 5:0 (1:0), Mach 3, Šefčík, Vejskrab, Lipí – Planá 5:2 (2:1), Fr. Šturma ml. 2, Hupka, Kručko, Papáček – Kutheil 2, Pištín – Dubné 1:2 (1:1), Novák – Kudláček, Beníšek, Sedlec B – Č. Dub 4:3 (2:0), Mikšan, Jan Zíka, Anderle, Jan Růžička – Tůma 2, Dubský.

1. Mokré: 17 2  3 59:23 53
2. Planá: 15 2  5 60:33 47
3. Dubné: 13 6  3 48:19 45
4. Dívcice: 12 1  9 49:29 37
5. Pištín: 12 1  9 52:39 37
6. Vltava CB: 10 3  9 33:29 33
7.Lipí: 10 3  9 55:52 33
8. C. Dub: 10 2 10 52:43 32
9. Dríten B: 9 3 10 43:48 30
10. Sedlec: 9 3 10 40:54 30
11. Vrábce: 7 5 10 42:42 26
12. Boršov: 5 4 13 42:50 19
13. Strýcice: 3 3 16 30:74 12
14. Temelín: 2 2 18 25:95  8


Sk. B (22. kolo): Rudolfov B – N. Hodějovice 5:2 (2:0), za vítěze Sem〜rád 2, Boček, Král, Čupita, SKH Hluboká – Úsilné 4:1 (3:0), Stárek 2 (1 z pen.), Hošek, Sedlický – Jar. Kolman, Nemanice B – K. Újezd B 4:3 (4:1), Kolář 2, Šindelář, Vojč – Fousek, Vyžral, Soukup, Roudné B – Neplachov 1:1 (1:0), za domácí Beníšek, hosté vyrovali v 90. min, z penalty, D. Bukovsko – Pedagog ČB 2:1 (2:0), R. Mach 2 – Lojka, Ševětín B – Lišov B 1:2 (0:1), Vl. Kříha – Vojč 2, Chrášťany – Borek 1:0 (0:0), 80. J. Hartman.

1. Lišov B: 19 2  1 72:15 59
2. Rudolfov B: 13 6  3 57:27 45
3. Hodejovice: 13 5  4 57:37 44
4. Chráštany: 12 6  4 42:21 42
5. Neplachov: 9 7  6 42:30 34
6. Borek: 10 4  8 31:33 34
7. Roudné B: 8 7  7 42:41 31
8. Pedagog CB: 7 6  9 38:37 27
9. Bukovsko: 5 8  9 32:41 23
10. K. Újezd B: 5 5 12 37:58 20
11. Nemanice B: 6 2 14 27:69 20
12. Ševetín B: 5 3 14 21:46 18
13. Úsilné: 4 4 14 25:47 16
14. SKH Hlub.: 4 3 15 33:54 15


IV. TŘÍDA (18. kolo): Včelná – Olešník B 2:3 (1:1), Jan Voráček, Karel Feitl – Hájíček, Vavroch, Valenta, Chrášťany B – Jankov C 1:5 (1:2), Hruška – Cepák 2, Klíma, Ryneš, Pokorný, Slavče – T. Sviny B 5:2 (4:1), Ajka 2, Lávička, Polák, Svoboda – Kolar, Tisoň, Kamenná – Č. Dub B 5:2 (2:0), P. Smoleň, Sýkora 2, Bašta – Flíček 2, Drahotěšice – Zborov 2:1 (1:1), Jirán – Štěcha, Hegr.


OP DOROST (18. kolo): Olešník – H. Stropnice 4:2, D. Bukovsko – Temelín 4:0, Borek – Planá 3:0, T. Sviny – Římov 2:3, Ledenice – K. Újezd 0:11.

 1. Olešník B: 15 1  1 77:18 46
2. Jankov C: 13 2  2 61:21 41
3. Vcelná B: 10 3  3 36:17 33
4. N. Ves: 8 5  3 26:13 29
5. Zborov: 8 4  4 41:31 28
6. T. Sviny B: 8 2  6 47:32 26
7. C. Dub B: 4 3  9 27:48 15
8. Kamenná: 3 1 13 28:60 10
9. Slavce: 2 4 10 26:59 10
10. Chráštany: 2 3 11 17:45  9
11. Drahotešice: 2 2 13 12:54  8


OP ST. ŽÁCI (22. kolo): Roudné B – Dříteň 0:0, Olešník – Mladé 1:3, Borek – Včelná 5:0, Mokré – D. Voda 3:0, Boršov – Temelín 2:1, Ševětín – N. Hrady 0:1, Římov – Pištín 2:0, Borek – Včelná 5:0.


OP ML. ŽÁCI (12. kolo): Čt. Dvory C – Č. Dub 4:0, Borek – Srubec 7:1.


DALŠÍ hlášené výsledky mládeže v okrese – ml. přípravky: Slavia ČB – Loko 0:4, Mladé – N. Ves 3:0, Lišov – Hrdějovice 0:1, SKP ČB B – N. Hrady 0:1.

St. přípravky: Mladé – Loko B 1:7, Lišov – SKP B 3:0, Mokré – Pištín 0:3, N. Hrady – N. Hodějovice 17:0.