VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nižší fotbalové soutěže, řízené OFS ČB, o body

ČESKOBUDĚJOVICKO - III. TŘÍDA, sk. A (22. kolo), Sk. B (22. kolo), IV. TŘÍDA (18. kolo), OP DOROST (18. kolo), OP ST. ŽÁCI (22. kolo), OP ML. ŽÁCI (12. kolo), ml. přípravky, st. přípravky.

22.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

III. TŘÍDA, sk. A (22. kolo): Mokré – Strýčice 6:0 (3:0), Jáchym 4, Jan Kruťko, Bendík, Dříteň B – Temelín 1:2 (1:0), Guttwirt – Faktor z pen, Osika, Dívčice – Boršov 3:1 (1:1), Jiří Kuráž 2, Sukaný – Šimeček, Vrábče – Vltava ČB 5:0 (1:0), Mach 3, Šefčík, Vejskrab, Lipí – Planá 5:2 (2:1), Fr. Šturma ml. 2, Hupka, Kručko, Papáček – Kutheil 2, Pištín – Dubné 1:2 (1:1), Novák – Kudláček, Beníšek, Sedlec B – Č. Dub 4:3 (2:0), Mikšan, Jan Zíka, Anderle, Jan Růžička – Tůma 2, Dubský.

1. Mokré: 17 2  3 59:23 53
2. Planá: 15 2  5 60:33 47
3. Dubné: 13 6  3 48:19 45
4. Dívcice: 12 1  9 49:29 37
5. Pištín: 12 1  9 52:39 37
6. Vltava CB: 10 3  9 33:29 33
7.Lipí: 10 3  9 55:52 33
8. C. Dub: 10 2 10 52:43 32
9. Dríten B: 9 3 10 43:48 30
10. Sedlec: 9 3 10 40:54 30
11. Vrábce: 7 5 10 42:42 26
12. Boršov: 5 4 13 42:50 19
13. Strýcice: 3 3 16 30:74 12
14. Temelín: 2 2 18 25:95  8


Sk. B (22. kolo): Rudolfov B – N. Hodějovice 5:2 (2:0), za vítěze Sem〜rád 2, Boček, Král, Čupita, SKH Hluboká – Úsilné 4:1 (3:0), Stárek 2 (1 z pen.), Hošek, Sedlický – Jar. Kolman, Nemanice B – K. Újezd B 4:3 (4:1), Kolář 2, Šindelář, Vojč – Fousek, Vyžral, Soukup, Roudné B – Neplachov 1:1 (1:0), za domácí Beníšek, hosté vyrovali v 90. min, z penalty, D. Bukovsko – Pedagog ČB 2:1 (2:0), R. Mach 2 – Lojka, Ševětín B – Lišov B 1:2 (0:1), Vl. Kříha – Vojč 2, Chrášťany – Borek 1:0 (0:0), 80. J. Hartman.

1. Lišov B: 19 2  1 72:15 59
2. Rudolfov B: 13 6  3 57:27 45
3. Hodejovice: 13 5  4 57:37 44
4. Chráštany: 12 6  4 42:21 42
5. Neplachov: 9 7  6 42:30 34
6. Borek: 10 4  8 31:33 34
7. Roudné B: 8 7  7 42:41 31
8. Pedagog CB: 7 6  9 38:37 27
9. Bukovsko: 5 8  9 32:41 23
10. K. Újezd B: 5 5 12 37:58 20
11. Nemanice B: 6 2 14 27:69 20
12. Ševetín B: 5 3 14 21:46 18
13. Úsilné: 4 4 14 25:47 16
14. SKH Hlub.: 4 3 15 33:54 15


IV. TŘÍDA (18. kolo): Včelná – Olešník B 2:3 (1:1), Jan Voráček, Karel Feitl – Hájíček, Vavroch, Valenta, Chrášťany B – Jankov C 1:5 (1:2), Hruška – Cepák 2, Klíma, Ryneš, Pokorný, Slavče – T. Sviny B 5:2 (4:1), Ajka 2, Lávička, Polák, Svoboda – Kolar, Tisoň, Kamenná – Č. Dub B 5:2 (2:0), P. Smoleň, Sýkora 2, Bašta – Flíček 2, Drahotěšice – Zborov 2:1 (1:1), Jirán – Štěcha, Hegr.


OP DOROST (18. kolo): Olešník – H. Stropnice 4:2, D. Bukovsko – Temelín 4:0, Borek – Planá 3:0, T. Sviny – Římov 2:3, Ledenice – K. Újezd 0:11.

 1. Olešník B: 15 1  1 77:18 46
2. Jankov C: 13 2  2 61:21 41
3. Vcelná B: 10 3  3 36:17 33
4. N. Ves: 8 5  3 26:13 29
5. Zborov: 8 4  4 41:31 28
6. T. Sviny B: 8 2  6 47:32 26
7. C. Dub B: 4 3  9 27:48 15
8. Kamenná: 3 1 13 28:60 10
9. Slavce: 2 4 10 26:59 10
10. Chráštany: 2 3 11 17:45  9
11. Drahotešice: 2 2 13 12:54  8


OP ST. ŽÁCI (22. kolo): Roudné B – Dříteň 0:0, Olešník – Mladé 1:3, Borek – Včelná 5:0, Mokré – D. Voda 3:0, Boršov – Temelín 2:1, Ševětín – N. Hrady 0:1, Římov – Pištín 2:0, Borek – Včelná 5:0.


OP ML. ŽÁCI (12. kolo): Čt. Dvory C – Č. Dub 4:0, Borek – Srubec 7:1.


DALŠÍ hlášené výsledky mládeže v okrese – ml. přípravky: Slavia ČB – Loko 0:4, Mladé – N. Ves 3:0, Lišov – Hrdějovice 0:1, SKP ČB B – N. Hrady 0:1.

St. přípravky: Mladé – Loko B 1:7, Lišov – SKP B 3:0, Mokré – Pištín 0:3, N. Hrady – N. Hodějovice 17:0.

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Na Piaristickém náměstí a v Panské ulici si můžete užít atmosféru vánočního staročeského trhu. Vánoce na starém městě trvají do 17. hodin.
50

Na starém městě se konají vánoční staročeské trhy

Na Hluboké žijí samí andělé. Alespoň tak to vypadalo v sobotu v podvečer. V průvodu do kostela vyrazily tři stovky andílků s lucerničkami v doprovodu svých rodičů.
32

Městem prošli Andělé!

Ve Slavči pokřtili kapličku sv. Ambrože

Slavče - Mezi obcemi Vrábče a Slavče postavili minulý týden kapličku svatého Ambrože.

Krampus show 2017 předvedla úchvatnou podívanou

Kaplice - Zhruba deset tisíc návštěvníků v sobotu večer rozparádil průvod krampusů, alpských démonických bytostí.

Martin Chodúr zpíval na českobudějovickém náměstí

České Budějovice - Na náměstí Přemysla Otakara II. zpíval Martin Chodúr, český zpěvák, textař, skladatel, který se do povědomí lidí zapsal poprvé jako vítěz talentové soutěže Česko Slovensko hledá Superstar a výherce ankety Žebřík v kategorii Zpěvák roku. Rodák z Ostravy vystoupil v rámci Českobudějovického adventu třetí adventní sobotu v 18.30 hodin.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT