VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nová fotbalová sezona v kraji byla rozlosována

České Budějovice – I letos už tradičně přinesl Deník jižní Čechy s předstihem návrh podoby krajských fotbalových soutěží pro novou sezonu.

27.6.2012
SDÍLEJ:

Střelec Kováčik byl v uplynulé sezoně velkou oporou Marineru Bavorovice. Jak se mu bude dařit v sezoně nadcházející?Foto: Deník/ Jan Škrle

Definitivní tvář nového ročníku soutěží KFS byla schválena na úterním losovacím aktivu v Č. Budějovicích, na kterém ale došlo jen k minimálním změnám (ty jsou v následujícím přehledu losovacích čísel i hracích dnů už zabudovány).

KRAJSKÝ PŘEBOR: 1. Dražice (hr. den So), 2. Soběslav (So), 3. Třeboň (Ne 10.30), 4. Vodňany (So), 5. Veselí (So), 6. Osek (So), 7. Písek B (hlásí), 8. Hluboká (Ne), 9. Rudolfov (So), 10. Dačice (ne 15), 11. Sedlice (So), 12. J. Hradec (Ne Vajgar), 13. Lažiště (Ne), 14. Prachatice (hlásí), 15. Jankov (hlásí), 16. Čkyně So).

I. A TŘÍDA, sk. A: 1. Olešník (So), 2. Čimelice (hlásí), 3. Ševětín (So), 4. Dříteň (So), 5. Bernartice (Ne), 6. Protivín (So), 7. Hradiště (So), 8. Želeč (hlásí), 9. Planá nad Lužnicí (So), 10. Katovice (So), 11. Sez. Ústí (So), 12. Chýnov (Ne), 13. Týn (So), 14. Branice (hlásí).

Sk. B: 1. Vimperk (So), 2. D. Voda (So), 3. Nová Ves/Brloh (hlásí), 4. Slavia ČB (So), 5. Loko ČB (So 10.15), 6.T. Sviny (So), 7. Vacov (Ne), 8. Lišov (hl), 9. Čt. Dvory (So 10.15), 10. Velešín (So), 11. Hrdějovice (So), 12. Bavorovice (So 10), 13. Kaplice (Ne), 14. N. Bystřice (So).

I. B TŘÍDA, sk. A: 1. Roudné B (So 10.15), 2. Borovany (So 10.15), 3. K. Újezd (hl.), 4. Křemže (So), 5. Klikov (So), 6. Kaplice B (hl.), 7. Chlum (So), 8. Č. Velenice (Ne), 9. Suchdol (Ne), 10. Český Krumlov B (hl.), 11. Ledenice (So), 12. Jankov B (hl.), 13. Větřní (So), 14. Mladé (So).

Sk. B: 1. Horní Planá (So), 2. Frymburk (So), 3. Sedlec (So), 4. Lažiště B (Ne 14), 5. V. Brod (So), 6. Vl. Březí (Ne), 7. Strunkovice (So), 8. Zliv (So), 9. Loučovice (So), 10. Lhenice (So), 11. Netolice (So), 12. Chelčice So), 13. Stachy (So), 14. Husinec (So).

Sk. C: 1. Štěkeň(So), 2. Záhoří (Ne), 3. Březnice (So), 4. Sousedovice (So), 5. PPoříčí (So), 6. Mirotice (So 15), 7. Kestřany (So), 8. Sm. Lhota (So 2,5 před), 9. Bělčice (So), 10. Sepekov (So), 11. Mirovice (So), 12. Bechyně (So), 13. Blatná (So), 14. Božetice (So).

Sk. D: 1. Meteor Tábor (So), 2. Třebětice (Ne 15), 3. Chotoviny (So), 4. N. Včelnice (So), 5. Řepeč/Opařany (hl.), 6. Slavonice (So), 7. K. Řečice (So), 8. D. Bukovsko (So), 9. Mladá Vožice (Ne), 10. Jistebnice (hl.), 11. Borotín (So), 12. Malšice (So), 13. Větrovy (So), 14. Lomnice (So).

KP ŽENY: 1. Hradiště (hl.), 2. Lažiště (Ne 10), 3. Protivín (hl.), 4. Borovany (hl.), 5. S. Ústí (Ne 14), 6. J. Hradec (So), 7. Mokré (hl.).

KP DOROSTU: 1. Strakonice (hl.), 2. Č. Krumlov (hl.), 3. Čt. Dvory (So 10), 4. Slavia ČB (So 10), 5. Loko ČB (Ne 10), 6. J. Hradec (So 10), 7. Břilice (So 10), 8. Hluboká (So 10), 9. Táborsko B (hl.), 10. M. Tábor (hl.), 11. Roudné (Ne 10), 12. Blatná (So 9.30), 13. Rudolfov (So 10), 14. Prachatice (hl.), 15. SKP ČB B (hl.), 16. Milevsko (hl.).

I. A DOROSTU, sk. A: 1. Olešník (hl.), 2. Borovany (Ne 10), 3. Kaplice (hl.), 4. Dříteň (Ne 13.30), 5. Mladé (So 10), 6. N. Hrady (hl.), 7. Hrdějovice (So 10), 8. Lišov (hl.), 9. Suchdol (So 10), 10. K. Újezd (hl.), 11. Větřní (Ne 10), 12. Borek (hl.), 13. Ševětín (hlásí), 14. T. Sviny (Ne 14), sk. B: 1. Volyně (Ne 13), 2. Stachy (Ne 10), 3. S. Hoštice (Ne 14), 4. Vlach. Březí (Ne 10.30), 5. Sedlice (So 10), 6. Protivín (So 10), 7. Hradiště (So 9), 8. Vodňany (So 10), 9. Netolice (So 2,5 před ÚT), 10. Osek (So 10), 11. Čkyně (So 10), 12. Vacov (Ne 10), sk. C: 1. Týn (So 10), 2. Kunžak (Ne 10), 3. Planá/L. (So 10), 4. Ml. Vožice (hl.), 5. Lomnice (hl.), 6. N. Bystřice (Ne 10), 7. Sepekov (Ne 10), 8. Dačice (So 10), 9. Soběslav (Ne 10), 10. S. Ústí (So 10), 11. Bechyně (hl.), 12. Kovářov (Ne 10), 13. Veselí (So 10), 14. volné.

KP ŽÁCI: 1. Hluboká (Ne 10), 2. T. Sviny (So 9.30), 3. Táborsko B (hl.), 4. Bechyně (hlásí), 5. Blatná (Ne 10), 6. SKP ČB (hl.), 7. Milevsko Ne (3,5 před ÚT), 8. Slavia ČB (hl.), 9. Čtyři Dvory (Ne 13), 10. Č. Krumlov (hl.), 10. Břilice (hlásí), 12. Loko ČB (So 10), 13. SVtrakonice (hl.), 14. Chotoviny (hl­.).I. A ŽÁCI, sk. A: 1. Týn (Ne 10), 2. Suchdol (Ne 9.30), 3. Roudné (Ne 9.30), 4. Rudolfov (Ne 10), 5. Netolice (Ne 10), 6. Zliv (Ne 9.30), 7. Kam. Újezd (hl.), 8. Kaplice (hl.), 9.SKP ČB B (hl.), 10. Hrdějovice (So 9), sk. B: 1. Protivín (Ne 10), 2. Vimperk (So 9), 3. Volyně (So 10), 4. Vodňany (Ne 10), 5. Osek (Ne 10), 6. Vacov (Ne 10), 7. Mirotice + ml. Hradiště B (hl.), 8. Hradiště A (Ne 10), 9. Vl. Březí (So 9), 10. Strakonice B (st., hl.), sk. C: 1. Dačice (Ne 9.30), 2. S. Ústí (Ne 10), 3. Větrovy (hl.), 4. Soběslav (So 10), 5. Veselí (Ne 10), 6. Chýnov (hl.), 7. Met. Tábor (hl.), 8. N. Včelnice (hlásí), 9.10. Lomnice (So).

KP PŘÍPRAVKY: 1. Lomnice, 2. Strakonice, 3. Písek, 4. SKP ČB, 5. Met. Tábor, 6. Prachatice, 7. Kaplice, 8. Loko ČB, 9. Dynamo ČB, 1. Milevsko, 11. Táborsko, 12. N. Včelnice, 13. T. Svivy (všichni hlásí).

Autor: Bohumil Ortman

27.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Dynama v sobotním šlágru II. ligy porazili Opavu 2:1 a vystřídali ji v čele tabulky.
103

Dynamo ve šlágru kola zdolali Opavu a vedou tabulku

Roman Vráblík

Motor v Havířově neuspěl, v domácí brance zářil host z jihu Čech Ondřej Bláha

Od voleb se nenechala odradit a přišla třikrát

České Budějovice - Pořádnou volební peripetii zažila Ilona Nováková spadající do okrsku č. 82 v ZŠ Pohůrecká.

Jihočeští lídři zamířili do Prahy

České Budějovice - V sídle jihočeských komunistů byl volební štáb přítomen podle Bohuslava Mrázka, předsedy okresního výboru, po oba dny.

Volič požadoval Knihu přání a stížností

České Budějovice - Během voleb nedošlo podle Aleny Karvánkové z Krajského úřadu Jihočeského kraje na jihu Čech k mimořádným událostem.

Krumlovská Linda Šmikmátorová je trojnásobnou přebornicí kraje

České Budějovice – Na kurtech budějovické Sokolovny se hrály dva oblastní badmintonové turnaje mládežnických kategorií, a to krajský přebor jednotlivců staršího žactva U15 a podzimní kolo tzv. Budějovických přípravek

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení