Temelín vyhrál venku, kde dal čtyři góly, ambiciózní Planá doma zdolala Olešnici, jen Neplachovu před nejvyšší návštěvou kola (110 diváků) uniklo vítězství mezi prsty. Na Lokomotivě nastřílel domácí Rossmann hatrick, přesto jeho tým s nováčkem prohrál.Zápas ve Čtyřech Dvorech rozhodl dvěma slepenými góly domácí Janura. Branku neviděli v premiéře jen diváci v Rudolfově.

RUDOLFOV B – VLTAVA ČB 0:0 – V horkém počasí na sebe narazili oba loňští nováčci přeboru. V první polovině byli aktivnější hosté, přesnými nahrávkami se dostávali do přečíslení, ale nedokázali si vytvořit žádnou vážnější akci. Ani domácí se nedokázali dostat do zakončení. Druhý poločas převzali aktivitu rudolfovští fotbalisté a postupně začali zvyšovat tlak na bránu soupeře. V 70. min. střela domácího Kolaříka ze 40 metrů skončila na břevně. V 80. min. se dostal za záda obrany rudolfovský útočník Zachara, kterého vychytal golman Pícha. I přes závěrečný pětiminutový tlak domácích skončilo utkání bez branek. Rozhodčí Josef Šafránek. ŽK 2:0. Diváci: 50.⋌ (jik)

HLUBOKÁ B – HRDĚJOVICE B 5:1 (0:1) – V utkání dvou zcela rozdílných poločasů patřila první půle hostům, kteří byli rychlejší, lépe kombinovali a celkově působili sehranějším dojmem. Ale vyloženou šanci si ani jedno mužstvo nevytvořilo. V samotném závěru první půle hosté zahrávali roh, domácí brankář Hrtus špatně vyrazil balon a pro Kašeho z malého vápna nebyl problém dostat míč do sítě. Do druhé půle domácí udělali několik změn, zpřesnili hru a začali i víc běhat. Nejdříve v 61. min. vyrovnal po přesném centru Pomejeho hlavou Sedlický. V 67. min. akci po ose Janeček, Dalipi a zakončil střelou k tyči Janoušek, čímž začal obrat ve výsledku i celého zápasu. Za dalších pět minut na vápně přistrčil Sedlický míč Jankovskému a ten technickou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Po této brance hosté složili zbraně, naopak domácím se povedlo ještě navýšit skóre zásluhou samostatného úniku Beneše. O několik minut později pečetil výhru Hluboké Jankovský. Rozhodčí Špelina. ŽK 2:0. Přihlíželo 50 diváků.

N. HRADY – SEDLEC 0:2 (0:1) – Domácí nastoupili oslabeni o pět hráčů základní sestavy a na úvod sezony podali velmi špatný výkon. Sedlec si po zásluze odvezl tři body. Skóre utkání otevřel ve 29. min. po standardní situaci kanonýr Šindelář. Novohradským nepřálo ani štěstí, když nastřelili dvakrát tyč. Hosté ve druhé půli zvýšili Reindlem na 0:2 a na takto nepříznivý průběh zápasu už domácí tým neměl odpověď. Pískal rozhodčí Ambrůžek, karty nehlášeny. Diváci: 60.

ČT. DVORY B – TÝN B 2:0 (0:0) – Nedělní domácí premiéru ve Čtyřech Dvorech rozhodl dvěma slepenými góly v 67. a 69. min. agilní Janura. První půle, hraná za úmorného vedra, přinesla vyrovnaný souboj. Za stavu 2:0 pro domácí hra ve druhé půli upadla. Z vítězného celku ohrozil branku hostí už jen Kujal, na druhé straně vystrašil debutanta v domácí bráně Polomčáka pěknou střelou do tyče kapitán Týna Lisner. Bez karet řídil rozhodčí Hybšman. Diváci: 30.

LOKO ČB B – TEMELÍN 3:4 (1:2) – Domácí začali velkou šancí Rossmanna, který se neprosadil před zcela prázdnou brankou. Pak však přišla studená sprcha v podobě dvou branek. Nejprve se v 8. min. prosadil Luňáček a o 4. min. později zvýšil na 0:2 Jaroš. Ve 25. min. po přízemním centru Kocmicha se prosadil Ros〜smann a snížil na 1:2. Po přestávce hned střílel Kocmich, ale orazítkoval jen pravou tyč. Za pět minut po chybě hostující obrany šel sám na brankáře Rossmann a bylo z toho vyrovnání. Hned nato se na druhé straně kopala penalta, kterou brankář Síkora vystihl. V 65. min. se domácím podařilo výsledek otočit, Rossmann dokonal hattrick. Ale v 67. min. bylo opět vyrovnáno, když se nádhernou střelou prezentoval temelínský Pešek. Když do konce zbývalo patnáct minut, obdržel po druhé žluté kartě červenou kartu Hošek, a hosté tak dohrávali v deseti. Přesto si odvezli všechny body, protože se opět prosadil Pešek. Rozhodčí Pileček.ŽK 2:4. ČK 0:1 (75. Hošek). Diváci: 35. ⋌(lok)

PLANÁ – OLEŠNICE 3:0 (1:0) – Plánský nováček začal od prvních minut velmi aktivně a měl slibné šance. Ve 12. min. při rohu zachránil hosty brankář Teringl. Olešničtí se trochu osmělili, ale kazili rozehrávky až příliš, a tak jako první udeřili v 17. min. domácí: po krásné přihrávce Adámka na Sodomku to bylo 1:0. Další Adámkovu výzvu nevyslyšel ve vyložené šanci Csavoj, nová posila z Roudného.Olešnice zahrozila ve 33. min., kdy propadla obrana Plané, ale hosté samostatný únik nezakončili. Ve 37. min. domácí Mavrodiev trefil tyčku, ve druhé půli Sodomka mířil z přímého kopu do tyče. Olešnice pak nevyužila ani druhý samostatný únik, kdy před ní stál jen brankář Fabián… Po jedné z chyb se dostal k míči Pintér, chytře předal míč Baloghovi a ten v 78. min. zvýšil na 2:0. V 88. min. se opět po hrubé chybě hostů dostal ke střele Pintér a z 35 m lišácky překonal brankáře, jenž stál na penaltě. Planá tak po návratu do okresního přeboru slavila doma zasloužené vítězství nad loňským účastníkem I.B. Rozhodčí Knotek. ŽK 0:3. Přihlíželo 80 diváků.

NEPLACHOV – H. STROPNICE 1:1 (0:0) – Na debut Neplachova v okresním přeboru se přišlo podívat 110 diváků. Domácí představili i dvě posily – v bráně hosta z D. Vody Černého a v útoku Píchu, jenž přišel ze Ševětína. Hosté byli v úvodu fotbalovější, prvních dvacet minut měli míč častějí na kopačkách, ale Neplachov postupně vyrovnal hru, a ke konci poločasu byl dokonce nebepečnější. Po slibných střelách Míky Hraničář mohl děkovat za bezgólový první poločas svému brankáři. Druhá polovina utkání začala převahou Neplachova, který si vypracoval dobré akce, ale většinou netrefoval branku. Skóre se měnilo v 60. min., kdy domácí Pícha proměnil penaltu, nařízenou za faul na Šafáře. Po zbytek utkání byl domácí nováček OP aktivnější, příležitosti ovšem neproměnil (Švec, Pícha) a před koncem o vítězství přišel: hosté korunovali závěrečný tlak šťastným gólem Bahenského v 89. minutě. Pískal rozhodčí Samohejl, ŽK 0:1. Diváci: 110.

Příští kolo (27.–28.8.) – sobota: Sedlec – Hluboká B (10.15), Olešnice – N. Hrady, H. Stropnice – Loko B (13), neděle: Temelín – Planá (Dívčice), Vltava ČB – Neplachov, Týn B – Rudolfov B, Hrdějovice B – Čt. Dvory B. Úřední začátkyjsouv 17 hodin.