Stejně jako Zlivi i béčku Roudného vyšel závěr utkání a proti Kaplici dokázalo obrátit výsledek gólem v nastaveném čase.
Suverénní Borovany a Kamenný Újezd v I.B jednoznačně přehrávají své soupeře: na podzim zatím ztratily body jen ve vzájemném zápase, který skončil nerozhodně.

Po nadějném úvodu prožívá těžké období Sedlec, nováček soutěže. Počtvrté v řadě prohrál o jediný gól, navíc se mu hráči z marodky neuzdravují, jak by potřeboval…

BOROVANY – KLIKOV 5:1. Jiří Kubeš, manažer Borovan: „Náš celek začal velmi dobře, už v 6. min. byl odpískán faul na Bujnovského a Račák nás z penalty dostal do vedení. Ve 20. min. už jsme vedli díky Bujnovskému 2:0. Naše převaha trvala dál, ale šance se neujaly, až ta Pilečkova ve 37. min. a poločas skončil 3:0. Hosté se do šancí moc nedostávali a po změně stran jsme měli opět více ze hry. V 50. min. byl sražen ve vyložené šanci Bellovič a Klimeš zvýšil z penalty na 4:0. Hosté se pak prosadili před naši branku a penaltu za držení proměnili. Závěr byl festivalem neproměněných šancí, až Nikola Bujnovský zvýšil na 5:1. Kromě toho Pileček nastřelil tyč, Burda také,  Čermák a Bellovič šli sami na brankáře, takže naše vítězství mohlo být daleko vyšší. Hosté toho moc neukázali. Uvidíme, jak se nám bude dařit v Kaplici, kde nás čeká těžší soupeř."

MLADÉ – Č. KRUMLOV B 1:4. Karel Tondr, trenér Mladého: „Od začátku byli hosté lepší a po zásluze vyhráli poločas 3:0. Naši největší  šanci Lískovec bohužel neproměnil. Do druhé půle jsme vstoupili lépe, ale Vítek své sólo také neproměnil. V závěru padly ještě dvě branky, po jedné na každé straně. Za nás korigoval Lískovec, jenž vystihl malou domů od hostujícího obránce. Český Krumlov se představil jako nejlepší mužstvo, na jaké jsme na podzim narazili. Mladí kluci předvádějí nádherný fotbal, radost pohledět. V dalším kole jedeme do Křemže. Snad už se sejdeme v silnější sestavě a souboj týmů ze spodku tabulky zvládneme."

LEDENICE – SUCHDOL  2:0. František Švaňa, trenér Ledenic: „Hrálo se v neděli dopoledne, což je pro nás nezvyklý čas. Brankáři to měli za rosy na mokrém terénu těžší. Do té doby neporažený Suchdol má mladé kluky, kteří hodně běhali, ale neměli koncovku – za celý zápas ohrozili naši bránu jen jednou. Naše mužstvo makalo, Winkler sám před brankářem nadvakrát o tyčku zajistil do poločasu vedení 1:0. Po patnácti minutách druhé půle utekl Winkler, nahrál před branku a  nový muž v týmu, host ze Zlivi Hrubý, z voleje k tyči zvýšil na 2:0. Pak se hra odvíjela mezi šestnáctkami, hosté si – na rozdíl od nás – šance nevytvořili.  V neděli jedeme do Krumlova."

JANKOV B – Č. VELENICE 1:1. Luboš Formánek, asistent Jankova B: „K vidění byl pohledný fotbal, bohatý na šance na obou stranách. Vynikli oba brankáři. Hosté se dostali do vedení, my je ve druhé půli zatlačili a podařilo se nám vyrovnat. V 80. min. měly Velenice obrovskou příležitost, když dvakrát trefily tyčku! Naopak my mohli rozhodnut v 90. min., kdy Šejnoha nastřelil břevno… Nakonec bod byl spravedlivý. Určitě jsme rádi, že jsme tentokrát nevyšli naprázdno, výsledek se pokusíme potvrdit v dalším kole."

ROUDNÉ B – KAPLICE B 2:1. Libor Šolc, trenér Roudného B: „V tomto zápase jsme měli smůlu a zároveň štěstí. Smůlu v tom, že jsme nedali vyložené šance, naštěstí v 93. min. jsme dokázali zvrátit výsledek na naši stranu a vyhrát! Myslím, že jsme byli lepším týmem než Kaplice. Přestože šla do vedení po naší individuální chybě, tahala za kratší konec. Srážely nás neproměněné šance, ale bojovností jsme v závěru dokázali zápas rozhodnout, čehož si obrovsky cením! Taková výhra podle mne mužstvu pomůže."

K. ÚJEZD – KŘEMŽE 7:0. Vojtěch Brozman, trenér K. Újezda: „Výsledek je jednoznačný, ale první půle mu neodpovídala, protože Křemže v situaci, v jaké je, přijela urvat nějaký bod. Hrála jednoduchý fotbal, nakopávala balony a hra byla plná osobních soubojů, s čímž jsme se nedokázali úplně vypořádat. Na začátku jsme dali vedoucí b ranku, ovšem Křemže měla dvě šance a Edelman mohl minimálně vyrovnat. Ve druhé půli jsme dali druhý gól, pak třetí a soupeř odešel. Za nepříznivého stavu rezignoval, vzdal to a bylo otázkou, kolik mu nasázíme gólů. Dali jsme jich šest, kromě toho jsme nevyužili penaltu, dvakrát jsme šli sami na gólmana, takže hosté si mohli odvézt desítku a výsledek by vypadal ještě jednoznačněji."

MALŠICE – D. BUKOVSKO 3:1. Radim Kokeš, trenér D. Bukovska: „Utkání se nám nepovedlo, byl jsem z něj trochu zklamán. Šance jsme si vypracovali, ale poslední dobou nás trápí jejich neproměňování. Po minulých úspěších jsme si mysleli, že to asi přijde samo… Prohrávali jsme 0:2, snížili jsme, ale pět minut před koncem jsme inkasovali potřetí. Škoda, za stavu 1:2 jsem si myslel, že zápas obrátíme. Soupeře jsme přehrávali, ale spíše vlastní nekázní než špatným výkonem jsme si utkání sami prohráli. O to víc mě porážka štve, protože soupeř nás nepřehrál, o body jsme se připravili sami…"

CHELČICE – ZLIV 3:4. Karel Jindrle, předseda Zlivi: „Jeli jsme do Chelčic s tím, že pokud nechceme dopustit propad tabulkou, tak musíme bodovat. Zkraje to vypadalo dobře, po sérii našich neproměněných šancí se však chopil taktovky soupeř a prohrávali jsme. Začali jsme znovu hrát až za stavu 3:1 pro domácí. Do hry nás dostala proměněná penalty Vadima Rysa. Bican pak z rohu s pomocí teče vyrovnal  a v samém závěru strhl vítězství na naši stranu. Chválím Radka Bicana, do obrany se vrátil Míra Kovařík a skvěle tým dirigoval – měl velkou zásluhu na tom, že jsme si vezli tři body."

SEDLEC – LAŽIŠTĚ B 0:1.  František Švingelbauer, jednatel Sedlece: „Poslední zápasy jsou si hodně podobné, čtyřikrát za sebou jsme prohráli o gól. Stále se potýkáme s absencí několika hráčů: chybí nám Kozel, Kučera, Peterka a Bedlivý. Trápí nás, že neproměňujeme šance, i když máme v zápase převahu. Naopak hosté jednu z mála šancí proměnili. Z marodky se vrátil zatím Pavlíček, naopak přibyl Peterka. Kučera to zkoušel, ale koleno mu po zátěži nateklo. Soupeři v I. B třídě jsou těžší – co nám stačilo v okrese, tady už nestačí."