Nováček soutěže Borek doma sice Mladé nepřehrál, ale tři body do tabulky si připsal a zařadil se do střeních pater tabulky. Hlubokou doma včas probudily dva slepené inkasované góly. V duelu nováčků Chrášťany podlehly Novým Hradům (těm poprvé chyběl na dva roky distancovaný M. Silmbrod) a stále čekají na první vítězství.

Referáty od klubových zpravodajů Deníku jsou upraveny redakcí.

JANKOV/DUBNÉ – HODĚJOVICE 5:2 (2:1) – V zápase na těžkém terénu se domácí trefili dvakrát v prvním poločase po standardních situacích. Nejprve se z pravé strany trefil Petr Maxa přesnou střelou k tyči. Hosté ještě stihli srovnat skóre: po rohu zakončil hlavou Dvořák. Do poločasu pak zajistil Dubnému vedení Jirkovský, který zblízka dorazil Šindelářův přímý kop. Ve druhém poločase řádilo dorostenecké útočné duo domácích: dvakrát se trefil Hejda, jednou Jirkovský. Za stavu 5:1 se zápas z povinnosti dohrával. Na hřišti to ovšem tak nevypadalo, dost se přiostřilo. Za protesty se navíc nechal vyloučit klíčový hráč domácích Šindelář. Hosté v závěru zblízka korigovali na konečných 5:2 Švecem. Rozhodčí Eibl. ŽK 3:3. ČK 1:0 (Šindelář). Diváci: 7.

CHRÁŠŤANY – NOVÉ  HRADY 1:2 (1:0) – V zápase dvou nováčků patřil první poločas domácím, kteří měli herní převahu, vyjádřenou také v 25. min. vedoucím gólem Vomáčky po pěkném uvolnění od Jiráska. Další gól do přestávky domácí nepřidali a po pauze se obraz hry změnil. Domácí jako by se zalekli vidiny prvního vítězství, nechali hosty hrát a dovolili jim otočit skóre. Nejprve se prosadil krásnou střelou zdálky kanonýr Jelínek. Po zbytečné ztrátě na půlicí čáře utekl Tuschler a se štěstím prostřelil Lhotku. Přes veškerou platonickou snahu v závěru již domácí na vyrovnání nedosáhli, a připsali si tak další bodovou ztrátu, tentokrát ale naprosto zbytečnou… Rozhodčí Brejník. ŽK 0:2. Diváci: 60.

ČT. DVORY B – HRDĚJOVICE B 4:0 (1:0) – Na těžkém, podmáčeném terénu se do první šance dostalo již po třiceti vteřinách domácí béčko. Po odkopu Kuny st. a hlavičce Příhody zakončil Píša svůj únik střelou do brankaře. V další šanci se objevil domácí mladík Sedlic, ale teprve se zastřeloval. Z brejku zahrozil  Příhoda, jehož střelu vytáhl hostující brankář Trčka na tyč. Domácí se radovali z gólu ve 26. min.,  kdy Píša kolmicí mezi beky vyslal do šance Sedlice, a ten už gólmana prostřelil, 1:0. Po půlhodině hry se řítil na branku hostů Píša a trefil tyč! Hosté poté zahrozili střelou Nováka po rohu vedle tyčky  a na konci první půle se před gólmanem Polomčákem neprosadil Severa. Po obrátce hostující Pražský hlavičkoval nad. V 65. min.  se naopak prosadil domácí Příhoda, jenž zužitkoval centr od Píši. V 70. min. měli hosté brejk, vynikl však domácí Polomčák v bráně, jenž vytěsnil střelu Pražského nad břevno. Za chvíli se po hrdějovické standardce vydal do úniku kapitán Píša a nedal Trčkovi šanci, 3:0. O nejhezčí okamžik utkání se v 85. min. postaral  čtyřdvorský Mentlík, jehož střela z voleje z 28 metrů skončila v šibenici! Bez karet pískal rozhodčí Krenauer. Diváci: 35.

BOREK – MLADÉ 2:1 (1:1) – Utkání by více slušela remíza, před pěknou návštěvou ale nováček se štěstím dosáhl na všechny body. Hosté se ujali vedení v 6. min. Kolářem. Borek v závěru poločasu vyrovnal hlavičkou Hučíka po Beránkově centru z první. Rozhodující gól padl hned zkraje druhé půle. Po minutě hry stoper Materna pod tlakem poslal špatnou malou domů, u míče byl dřív atakující Šulista a pod brankářem dal na 2:1! Mladé mělo po zbytek zápasu víc ze hry, posledních deset minut mohutně soupeře tlačilo, ale vyrovnat nedokázalo. V závěrečných minutách podržel domácí gólman Kroupa. Rozhodčí Knotek. Karty nehlášeny. Diváci: 110.

HLUBOKÁ B – RUDOLFOV B 5:2 (2:0) – Na umělce se hrál divácky atraktivní fotbal. Domácí byli po téměř po celý zápas lepším týmem. V 11. min. se uvolnil T. Křiváček a nahrál volnému T. Adamovi, jenž otevřel skóre. Ve 22. min. napřáhl Mašek z více než dvaceti metrů a míč po teči skončil v bráně. Z ojedinělých akcí hostů stojí za zmínku trestný kop Baščevana, který ale nechal pouze vyniknout domácího brankáře Vacla. Do druhé půli domácí trochu polevili, a dali tím šancí hostům, aby se pokusil o zvrat. Během dvou minut Rudolfov srovnal stav! Zach nejprve z penalty snížil a Sukdol    po centru vyrovnal. Dva slepené góly včas probudily domácí tým, který zvýšil aktivitu, a v 66. min. Stejskal ze strany prostřelil gólmana J. Křiváčka. Fotbal diváky bavil až do konce. Obraně Rudolfova utekl brankářův jmenovec T. Křiváček a obloučkem zvýšil na 4:2.  Po Procházkově uvolnění a přesné střele podél brankáře Hluboká vedla již 5:2. V 78. min. Zach potrestal hrubou chybu  hlubocké obrany a zmírnil porážku hostů. Řídil rozhodčí Škuthan. ŽK 2:1. Diváci: 60.

Příští kolo: N. Hrady – Hluboká B, N. Ves – Chrášťany, Mladé – Olešnice, H. Stropnice – Borek, Hrdějovice B – Jankov B/ Dubné, Rudolfov B – Čt. Dvory B.