Alespoň tak to vidí generální manažer a nový trenér Dynama Jiří Kotrba. „Jablonec sice o Nitrianského deklaroval zájem, ale žádná konkrétní jednání nebyla. Spíš Jablonec sondoval, zda bychom Milana byli ochotni pustit,“ informoval včera Kotrba a zopakoval známé stanovisko, že v případě patřičné nabídky je každý hráč na prodej. „Pro nás přiměřená cena je od deseti milionů výš plus další výhody. Já nicméně bych rád zdůraznil, že my nemáme žádnou potřebu Nitrianského v tuto chvíli uvolňovat. Jde o hráče, který by měl být pevným článkem nové jedenadvacítky, takže se dá předpokládat, že jeho cena může jedině stoupat.“

Kotrba uvítal i skutečnost, že Jindřicha Kadulu a Zdeňka Linharta čeká za pár dní účast na MS do 17 let v Mexiku. „Je to vynikající vizitka pro trenéry, kteří ty kluky vedli, pro celý klub a samozřejmě i pro oba ty nadějné hráče,“ ocenil.

Hráči prvoligového A–týmu zahájí přípravu na novou sezonu už ve čtvrtek 16. června. Už v pondělí by klub měl zveřejnit i kompletní složení nového realizačního týmu. „Stále ještě vedeme určitá jednání,“ sdělil Jiří Kotrba.

V pátek hráče čekají v Praze kondiční testy a poté od pondělí 20. června až do 1. července dvoutýdenní soustředění v Písku. „O víkendu hráči budou mít volno,“ dodal Kotrba.