V dresu Nemanic se z něj stává pod dozorem harcovníků Remty a Kochlöfla útočník k pohledání.

V sobotu zářil v Nemanicích, kterým čtyřmi góly vydatně pomohl k výhře 6:2 nad SK Větřní. „Hostům už o nic nešlo a my jim chtěli přichystat druhou prohru v celé sezoně. Jde nám o druhé místo, chtěli jsme je porazit a povedlo se," radoval se Karel Holzepl.

To dopoledne ukázal na mokrém trávníku snad všechno, co se zatím naučil. Předvedl rychlé sprinty, přesnou střelu i kličku brankáři. A hlavně –  dobrou koncovku. "Zápas mi vyšel nádherně! Konečně se mi začalo dařit, jsem spokojen," říkal. Chvála zněla na jeho adresu už v minulých zápasech, nejvíce asi po výhře 4:0 v Křemži, kde Nemanice kralovaly.

Z Karla Holzepla se stává kanonýr. „Dřív mi to nestřílelo, poslední čtyři zápasy se mi ale daří šance proměňovat," popisuje junior změnu. Kdy nastal ten zlom? „Když jsem se uklidnil. Už nejsem tolik zbrklý, gólovky řeším v klidu," tvrdí mladík.

V neděli pro změnu vyztužil sestavu Borku ve třetí okresní třídě. Ve šlágru prvního s druhým proti Chrášťanům pomohl k výhře 5:3, která jednou nohou posunula domácí do okresního přeboru.

(Celý článek čtěte v sobotním Českobudějovickém deníku.)