Před zápasem byli do Síně slávy Dynama uvedeni dva legendární budějovičtí fotbalisté Martin Wohlgemuth a Radek Tejml, navíc zástupci obou klubů poblahopřáli dlouholetému sportovnímu fotoreportéru Deníku Janu Škrlemu k sedmdesátce, kterou oslaví tento čtvrtek 17. května.
V samotném utkání začali aktivněji domácí, kteří měli i první náznak příležitosti, když v 15. min. po Šanderově faulu na Švantnera kopal Nitrianský přímý kop, Čavoš ale hlavičkoval jen do boční sítě. Šest minut nato po rohu hlavičkoval na branku Havel, ale za Tomu v brance zaskočil Kučera.

Hosté prvně zahrozili ve 29. min., kdy Kopřiva z hranice vápna vystřihl efektní nůžky, a byť míč Staňkovu branku přeletěl, potlesk tribun si Kopřiva vysloužil.

Dynamo sice mělo více ze hry celý první poločas, gólu se však diváci dočkali až po změně stran, zato ale hned na začátku druhého dějství: Čavoš se výborně uvolnil u brankové čáry, na jeho centr si naskočil Mashike a krásnou hlavičkou nedal Tomovi v bráně žádnou šanci – 1:0.
Obrovskou šanci vyrovnat měli hosté v 60. min., kdy gólman Staněk na hranici vápna nestačil míč odehrát do bezpečí a v následném závaru pálil do odkryté branky Nešický, stoper Havel ale jeho ránu vykopl.

Výhru Dynama z brejků mohli pojistit Hašek a Pešek, gól ale nedali. Naopak osm minut před koncem po Mrsičově centru exbudějovický Linhart srovnal na 1:1.

Dynamo ČB – Táborsko 1:1 (0:0) - Branky: 48. Mashike – 82. Linhart. ŽK: Táborský – Klusák, Kučera, Nešický. Diváci: 1243. Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Černý. Dynamo: Staněk – Nitrianský, Havel, Novák, Kladrubský – Čavoš, Javorek, Švantner (77. Táborský), Pešek – Hašek – Mashike. Táborsko: Toma – Zavadil, Navrátil, Klusák, Šandera – Kučera – Mršič, Kopřiva (63. Blecha), Nešický, Prošek (64. Vandas) – Musiol (68. Linhart).