Deník oslovil těsně před startem jara tři týmy ze špice tabulky, dle počtu nasbíraných bodů největší kandidáty na postup. Některý z nich by po roce mohl následovat do první B třídy mužstvo Srubce.

N. HRADY, 1. místo, 30 bodů. Z kádru lídra tabulky nikdo neodešel, naopak z Trhových Svinů přišel na hostování Jakub Brousek. Jeho bratr Roman je s 11 góly nejpilnějším kanonýrem Nových Hradů. Na premiéru v novém dresu si ale J. Brousek musí počkat, je na marodce se zraněným kolenem a první dva zápasy zřejmě nestihne. V generálce lídr okresu, ač nebyl kompletní, vzdoroval statečně Borovanům a podlehl 1:2. Kouči Hriňovi mladšímu přitom chyběli ze základu hned čtyři hráči.Deník oslovil tři týmy ze špice tabulky, dle počtu nasbíraných bodů největší kandidáty na postup. Některý z nich by po roce mohl následovat do první B třídy mužstvo Srubce.

Cíl pro jaro: „Jsme první, pochopitelně bychom se chtěli o vítězství v soutěži poprat. Kdyby hrálo jako na podzim, mohlo by se o postupu uvažovat. Příprava se povedla, hned v lednu hráči absolvovali pětidenní kvalitní soustředění na Kvildě. Mužstvo má natrénováno dost, snad se to ukáže,“ věří předseda oddílu Zdeněk Hriňa starší.

HLUBOKÁ B, po podzimu 2. místo, 27 bodů. Vůdce týmu Pavel Hezoučký, na podzim zřejmě nejlepší hráč okresního přeboru, se vrátil pomoci svému Olešníku do první A třídy. Hráči, vážně zranění v závěru podzimu (Voleman, Jára), budou Hluboké chybět s pošramocenými koleny až do konce sezony. Z Olešníka opět přichází na hostování osvědčený Martin Mádl, jenž podle plánů trenéra Procházky vyztuží defenzivu. Po delší odmlce, zaviněné zraněním, naskočí Jan Kovář. Ale největší vzpruhou by měl být návrat velezkušeného Martina Jankovského (40 let), jenž se dal zdravotně dohromady a v zimní přípravě se mu dařilo! Právě on byl měl na jaře zaplnit v ofenzivě mezeru po Hezoučkém.

Cíl pro jaro: „ Můj tajný plán je udržet druhé místo, ale v nabité konkurenci to bude těžké. Prvních šest týmů má po podzimu přes dvacet bodů a to za dobu svého působení u béčka nepamatuji! Každý zápas bude těžký a bude rozhodovat. Hovořit na Hluboké o postupu je předčasné, o tom se dá uvažovat až podle situace dvě tři kola před koncem, kdy uvidíme, zda je šance reálná,“ tvrdí kouč Jan Procházka.

ROUDNÉ B, po podzimu 3. místo, 27 bodů. Tým se může pochlubit prvenstvím z turnaje okresních týmů v Borovanech. Kádr Malše B v přípravě posílil hrající předseda Libor Šolc, jenž se přesunul z A–týmu. Naopak z pracovních důvodů vypadl O. Csavoj. Po několika letech se vrátil k fotbalu záložník Petr Hřib a z Mokrého přišel Roman Postl. V béčku opět dostanou příležitost nadějní dorostenci. Roli dirigentů na sebe vezmou zkušení matadoři Vogl a Šolc; cílem je skloubit v týmu mládí a zkušenost. V přípravě Malše dokázala porazit Loučovice, ale hned nato utržit sedmibrankový výprask v Trhových Svinech.

Cíl pro jaro: „Chtěli bychom být co nejvýš… Jelikož jsme s Hlubokou druzí, pokusíme se zaútočit na nejvyšší příčku,“ řekl předseda oddílu Libor Šolc.