Jejich týmy obracely na domácím hřišti nepříznivý stav. A úspěšně! Borovanský Kubíček z penalty vstřelil vítězný gól, Příhoda ve Čtyřech Dvorech vyrovnával na 1:1. Oba se po konečném hvizdu radovali z vítězství.       

ČT. DVORY – CHÝNOV 2:1. Robert Čepička, trenér Čt. Dvorů: „Jsme rádi, že jsme body vydolovali, protože jsme je potřebovali jako sůl. První poločas jsme nehráli vůbec dobře a po zásluze jsme prohrávali. Vypracovali jsme si dvě tři šance, které jsme ale neproměnili. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a druhá půle byla o něčem jiném. Vytvořili jsme si slušný tlak, hra byla docela dobrá. Jarda Příhoda z penalty vyrovnal a za patnáct minut dal, tentokrát hlavou, druhý gól. Vedení jsme udrželi do konce. Za první poločas bych hráče uškrtil, ale za druhý je musím pochválit, protože se jim podařilo otočit nepříznivý vývoj. Byl to dost  důležitý zápas, takže jsme rádi, že jsme jej zvládli."

BOROVANY – J. HRADEC B 3:2. René Klimeš, nový trenér Borovan: „Už bylo třeba vyhrát… Na začátku byla hra opatrnější, pak jsme neproměnili dvě šance, stejně jako Hradec. Po chybě v obraně jsme prohrávali, naštěstí do poločasu jsme stačili vyrovnat a ještě vstřelit druhý gól, takže jsme vedli. Ke konci zápasu hosté srovnali, ale musím pochválit celý tým za to, jak moc chtěl vyhrát! Povedl se nám protiútok, Kamil Kubíček byl ve vápně faulován a penaltu sám proměnil. Pak už jsme body ubojovali. Z obou stran se hrálo ve vysokém tempu. Moc pěkný zápas."

Kompletní ohlasy trenérů z I.A čtěte ve čtvrtečním vydání Českobudějovického deníku.