Pokud Zliv spadne z I.B třídy, sestoupí z přeboru i předposlední tým, a tato velice pravděpodobná možnost děsí hned pětici týmů. Ani béčko Čtyř Dvorů, byť je desáté, nemá v tuto chvíli s 23 body záchranu jistou. Naopak rezerva Olešníka v minulém kole výhrou v derby nad Týnem B z nebezpečného pásma unikla.

Hlavní postavou utkání v Temelíně se stal zkušený útočník Petr Stejskal, jenž dal čtyři góly. Olešník B/Temelín vyhrál 5:1. "Pro mne je to těžké, protože jsem v Týně místopředseda. Zároveň jsem ale trenér - a my měli před utkáním šestadvacet bodů s tím, že nás v dalším kole čeká zachraňující se Stropnice a na závěr první Boršov!" vysvětluje temelínský kouč Zdeněk Hrdina, proč bylo utkání pro domácí tak důležité.

Jiří Orlíček slavil se Ševětínem dva postupy. Koupel ve fontáně nemohla chybět.
Fotbalisty Týna nad Vltavou povede od nové sezony Jiří Orlíček

Slavoj se zachránil, derby zvládl, a tak si za odměnu může zakoupit novou sadu dresů, jak slíbil fotbalistům starosta obce.

Rezerva Týna má jiné starosti, vedle Nových Hradů je druhým nejvážnějším kandidátem sestupu. Navíc Olympie bude hledat náhradu za trenéra Kličku, který avizoval, že skončí.