SK Ševětín doma s novým trenérem Jiřím Orlíčkem  diváky napínal, prohrával 0:2! Planá se po výhře v Křemži dostala před Dříteň na 2. místo. Trhové Sviny a Ševětín v I.B nadále vévodí svým skupinám.

VELEŠÍN – SEDLEC 3:1. Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Za předvedenou hru bychom si bod zasloužili, ale bohužel jsme nezvládli dvě standardní situace. Pak přišla velká chyba, nedorozumění v zadních řadách a třetí gól. V zápase jsme vedli, za prvních dvacet minut jsme mohli dát klidně tři góly. Rozhodlo to, že neproměňujeme šance. Snad si kádr sedne a příště to bude lepší."

KŘEMŽE – PLANÁ 0:2. Lubomír Pintér, místopředseda Plané: „Bylo to těžší, než jsme si mysleli. Domácí bojovali, ale šance neměli, jen jednou jsme vykopávali na čáře; kluci hráli vzadu celkem spolehlivě. Naše výhra byla zasloužená. I když soupeř zarputile bránil, prosadil se dvakrát Petscher, jenž ukázal kvalitu v koncovce."

KAPLICE B – ZLIV 2:2. Karel Jindrle, předseda Zlivi: „V prvním poločase jsme šli do vedení, hrál se pohledný fotbal. Na začátku druhé půle jsme během dvou minut dovolili soupeři, aby otočil výsledek. Dokázali jsme ale vyrovnat a zápas se dohrával. Po dvou žlutých kartách nám byl vyloučen hráč, s bodem byli spokojeni jak domácí, tak my."

MALONTY – NEMANICE 2:6. Miroslav Dubský, trenér Nemanic: „Až na dvě změny jsme vezli stejný tým, jaký končil podzimní část, přibyli jen Vrba (přišel na střídavý start z Vrábče) a Schönkypl z Horní Plané. Dostali jsme první gól, ale do 35. min. otočili na 4:1. Premiéra dopadla podle představ, hra ušla. Mrzí nás akorát vlastní gól po rohu a chyba gólmana, jinak kluci zahráli dobře."
H. PLANÁ – K. ÚJEZD 1:0. Vojtěch Brozman, trenér K. Újezda: „V prvním poločase jsme měli šest čistých gólových šancí, ale dnes v Kameňáku není nikdo, kdo by dal gól. Soupeř bojoval, byl nebezpečný z brejků a ve 47. min. po nádherné akci šel do vedení. Gól nás poznamenal, najednou jako bychom neexistovali… Šanci jsme si vypracovali až v 90. minutě, ale to bylo málo. Druhý poločas byl pro mne velkým zklamáním."

FRYMBURK – DŘÍTEŇ 0:0. Tomáš Slepička, hrající asistent Dřítně: „Vyrovnaný zápas. Soupeř měl jednu šanci, kterou vychytal Lébl, naše střely létaly okolo branky, takže remíza je zasloužená – většinou se hrálo mezi vápny. Chyběl nám Smékal, bez něhož budeme dávat góly asi těžko. Takovou dálku jsme jeli samozřejmě s tím, že chceme vyhrát, ale i bod bereme."

T. SVINY – Č. KRUMLOV B 1:0. Martin Písko, trenér T. Svinů: „Na začátek jarní části se kluci těšili. Věděli jsme, co nás čeká. Odehráli jsme dva rozdílné poločasy. V první půli byla vidět z naší strany chuť do hry a odměnou byl gól do šatny: ve 43. min. skóroval výborně hrající Kolář. Druhý poločas  jsme se zbytečně zatáhli, nedokázali jsme podržet balon ve středu hřiště, a tím jsme umožnili Krumlovu, aby nás zatlačil do defenzivy. Stoprocentní příležitost ale neměl, a tak jsme udrželi těsné vítězství."

ŘEPEČ/OPAŘANY – TEMELÍN 2:1. Miloslav Beránek, předseda Temelína: „Přes porážku vyrovnaný zápas. Domácí do něj vstoupili šťastněji a v 11. min. skórovali. Za tři minuty Michal Jaroš srovnal skóre. Ve druhé půli  chtěla obě mužstva strhnout vítězství na svoji stranu, a to se povedlo domácím, kteří dali v 65.min. vítězný gól."

LIŠOV – CHLUM 3:2. Štefan Farkaš, vedoucí Lišova: „Postupně jsme získávali převahu a zužitkovali ji dvěma góly. Do půle jsme mohli skóre navýšit, ale slibné šance zůstaly nevyužity. Když se ve 48. min. po přihrávce Oty Macha trefil Jan Kandl do šibenice,  zdálo se, že z tutovek (Mach 2, P. Kandl) přidáme další góly, ale opak byl pravdou! V posledních pěti minutách jsme po dvou dvou inkasovaných  gólech bránili vítězství, které bylo dle průběhu a šancí, myslím, zasloužené."

ŠEVĚTÍN – KARDAŠOVA ŘEČICE 3:2. Jiří Orlíček, trenér Ševětín: „Jsem rád, že se vyhrálo, že kluci ani za stavu 0:2 nerezignovali a výsledek otočili. Řada šancí, které jsme na začátku utkání promarnili, se nám ale mohla vymstít. Někteří hráči to vzadu nezvládali, tak jsme prostřídali, Matouška  jsme stáhli na stopera. Jsem spokojen se třemi body, s tím, že jsme vybojovali vítězství. S trochou štěstí Kardašova Řečice mohla na konci vyrovnat, volný hráč v jasné šanci překopl bránu… Ale to je fotbal."

LEDENICE – Č. VELENICE 3:2. Petr Vítovec, trenér Ledenic: „Soupeře jsme za stavu 1:0 přitlačili a výsledkem byla ruka na brankové čáře, vyloučení a penalta, kterou proměnil Kadlec. Po rychlém brejku kopali penaltu hosté a snížili. My kontrovali z rychlého protiútoku Pavlíkem. Po změně stran skóroval Kučera, dali jsme břevno a tyč. Ale potom kluci přestali běhat a výsledkem bylo snížení na 4:2. Vyhráli jsme zaslouženě, jen ty obdržené branky nemusely být."

D. BUKOVSKO – LOMNICE 2:1. Tomáš Ardamica, trenér D. Bukovska: „Vítězství nás těší, ale hra nebyla optimální. V prvním poločase jsme ještě měli nějaký tlak a mohli jsme vést víc než 1:0, ale ve druhé půli nám chyběl pohyb, nepřihráli jsme si, takže potěší snad jen ty tři body."