Hostující svěřenci trenéra Jiřího Juráska se vraceli z Hlavic s pocity křivdy, nezdála se jim přísná penalta, ze které domácí vyrovnali, ani spousta standardních situací v jejich neprospěch. „Byl to obtížný zápas,“ posteskl si Juráskův asistent Ladislav Bernát, výkon trojice rozhodčích však komentovat nechtěl.

Budějovičtí mladíci začali dobře a těsně před přestávkou šli do vedení, když Dobal zakončil vydařenou samostatnou akci umístěnou střelou z vápna k tyči.

Hned po změně stran však po Kaláškově souboji s domácím hráčem ve výskoku sudí odpískal penalta, z níž exligista Flachbart vyrovnal na 1:1. Osm minut před koncem po jednom z přímých kopů domácích dal Svojtka hlavou vítězný gól Hlavic.

Hosté měli několik dobrých střel, ty ale v bráně neskončily: Tichler po standardce a Mašát z dvaceti metrů minuli.

Branky: 51. Flachbart (11), 82. Svojtka – 43. Dobal. ŽK: Kulič – Rakovan, Dobal, Novák. Diváci: 150. Rozhodčí: Zeman – Váňa, Brejník.

Dynamo B: Pešula – Kalášek, Novák, Bambule, Mrva – Tischler – Pliška (70. Plichta), Dobal, Mašát, Rakovan (89. Ometák)– Kučera (80. Nekvinda).