Trenér Kamenného Újezda Vojtěch Brozman prostřednictvím  Deníku reagoval na trest, který dostal od krajské disciplinárky: na 6 týdnů má zákaz všech funkcí, opravňujících ho ke vstupu do technické zóny.

Hlavně výše trestu po utkání v Plané kouče pořádně nadzvedla ze židle: „V této soutěži je směšné, aby mi někdo dával zákaz vstupu do technické zóny," poukázal na fakt, že s diváky stejně smí stát v bezprostřední blízkosti lavičky, jak je v těchto třídách běžným jevem, a tak trest považuje za absurdní.

„O co mi ale jde především, je výše trestu, když jsem neřekl rozhodčímu ani jedno sprosté slovo! V Plané mi to dosvědčí. Je smutné, že rozhodčí jsou tak chráněni, že na ně trenér ani nemůže v zápase slušnou formou zakřičet, ať běhají."

I když někdy nejde pro ostré slůvko daleko, tentokrát přísahá, že se držel. „Začni už konečně běhat! Co je na tom špatného? Na své hráče takto volám třikrát týdně během tréninku. Copak je to urážka? Jsem velice rozhořčen, ale vlastně nevím, zda se tomu nemám spíše smát, protože to směšné je," ohradil se trenér Kamenného Újezda Vojtěch Brozman.


Dodejme, že fotbalista Tomáš Pintér (SK Planá) po stejném duelu I.B třídy nesmí vykonávat osm měsíců funkci kapitána mužstva.