Trenéru Bezpalcovi žádost o pomoc neodmítl.  „Trenér se mě ptal, jestli bych šel hrát. Na podzim jsem odehrál za béčko čtyři zápasy, dal jsem devět gólů. Měl jsem volný víkend, takže to nebyl problém," vykládal Příhoda, jenž remízu bral, i když chybělo málo, aby právě on v závěru zmrazil Mládské vítězným gólem! „Byla to smůla, před brankářem jsem nastřelil břevno. To měl být gól," litoval. Přestože se nestal hrdinou zápasu, odjížděl z Bavorovic spokojen: „Byl to docela pěkný zápas," chválil si.

Čtyřdvorští fotbalisté museli oželet domácí stadion a hostili Mladé na neutrální půdě. „Bohužel naše hřiště je v horším stavu než v Bavorovicích. Na hlavní hřiště nás pustí až za čtrnáct dnů na předzápasový trénink, do té doby se budeme připravovat vedle na Katovně, kde to je dost špatné," kaboní se Příhoda.

První mužstvo SK Čtyři Dvory si pospíšilo s generálkou a čtrnáct dnů před startem jara porazilo Frymburk 3:2. V sobotu je čeká těžká premiéra na hřišti Plané nad Lužnicí. Útočník Příhoda se plně soustředí na boj o záchranu v I.A. „Přešli jsme na nový systém 3-4-3, takže chvíli bude trvat, než se do toho dostaneme. Ale myslím, že hráče máme kvalitní, takže budeme hrát v I.A třídě i příští rok," nepřipouští si jinou variantu, než že tým soutěž udrží. „Stoprocentně! Poslední dva roky jsme bojovali o postup a teď na jaře se výsledky dostaví. Přestávka byla dlouhá, už se těšíme na první zápasy!"

Nabídku z krajského přeboru v zimě po úvaze odmítl. „Nechal jsem si to projít hlavou a řekl jsem si, že bych měl celý víkend rozježděný."

Figuroval na seznamu vyhlédnutých posil Hluboké, která chtěla přivést útočníka na tzv. junior start. „Pan trenér Wohlgemuth o mne stál, měl jsem jim pomoci," přikyvuje Jaroslav Příhoda, jenž tvrdí, že ve Čtyřech Dvorech je spokojen, proto ho nezviklal ani zájem z vyšší soutěže. „Bydlím blízko, na trénink jdu pět minut," vysvětluje.

I když je zvyklý nastupovat v krajských soutěžích, do Čtyř Dvorů přišel z Třeboně, nedovolil si v prvním jarním duelu Mladé podcenit. „Jsou tam kvalitní hráči jako Tondr nebo Šafrata. Přesto musím říct, že jsem od nich čekal víc. Ale bod je pěkný, beru ho," zhodnotil zápas, který neměl vítěze, týmy se rozešly smírně 1:1.