Dynamo představí i možné posily Hurku i M. Hálu i Koukala. „Na marodce jsou Benát, Wermke a Kadula, otazník je nad Lengyelem," sdělil Deníku jižní Čechy sportovní manažer Martin Vozábal, dle něhož by po zápase mělo být o kádru na jaro už definitivně jasno. „V pátek končí přestupní termín," přidal vysvětlení.

Táborsko podává v přípravě slibné výkony, až v Ml. Boleslavi tým narazil. Zejména čtyři inkasované góly trenéra Petra Frňku mrzely. „To si musíme rozebrat a zlepšit to musíme už v pátečním duelu proti Dynamu," zdůraznil.

Hosté by měli dorazit v plné síle. „Chybět bude jen Winter, zatímco rekonvalescent Presl se už zapojil do tréninku," dodal výkonný ředitel Táborska Tomáš Samec a doplnil, že druhá část týmu hraje už v sobotu v Edenu s Převýšovem.

Farma v sobotu s Osekem

V přípravě na jarní část III. ligy pokračují o víkendu také fotbalisté strakonické farmy Dynama, kteří po vítězství s divizním Č. Krumlovem 4:2 (Pasecký 2, Schertler, Havelka) v sobotu dopoledne změří síly v Č. Budějovicích s týmem Oseku, účastníkem krajského přeboru. Začátek zápasu na Složišti je v 10 hodin.

Podmínky v Dynamu byly úžasné, říká Antunovič

Oficiální portál ligového fotbalu na Slovensku www. corgonliga.sk zveřejnil rozhovor s 24letým středopolařem Goranem Antunovičem, jenž byl na začátku zimní přípravy na zkoušce v Dynamu Č. Budějovice.

„Byl jsem v Českých Budějovicích deset dní a odehrál tři přípravná střetnutí: se Znojmem jsme vyhráli 1:0, s Bohemians Praha jsme remizovali 2:2 a Liberci jsme podlehli 0:4. Právě ten poslední zápas byl zároveň důležitý z pohledu mého dalšího setrvání v budějovickém klubu. To mi nakonec nevyšlo, avšak nepláču, byť na druhou stranu musím říct, že jsem neměl příliš štěstí, protože když se máte předvést v konfrontaci s týmem, při němž běháte nahoru dolů bez míče, tak moc fotbalového umění ze svého repertoáru neukážete… Zkoušku v Českých Budějovicích ale vnímám jako skvělou zkušenost. Mohl jsem nakouknout do českého fotbalu," vyzdvihl Antunovič.

Na otázku, zda pozitiva při jeho testu v Dynamu tudíž převládaly nad negativy, přikývl: „Přesně tak! Celý tým tam měl vytvořeny úžasné podmínky, trénovali jsme třífázové, a to dokonce i v den zápasu. Maséři, kustodi, hráči, všichni byli usměvaví, prostě všechno tam fungovalo tip top," nešetřil chválou Antulovič, jenž by na jaře měl hrát regionální přebor v Komárně.