A co kdyby se některý hráč přece nakazil? „Věřím, že i v krajském přeboru jsou zodpovědní lidé a budeme moci soutěž dohrát. Volil bych určitě testování a následně pokračování, pokud by to situace dovolila.“Jaká byla letní příprava?

Jako vždy byla otázka, zda se tým bude pravidelně scházet a absolvujeme co nejvíce tréninků. Každý si musí uvědomit, že bez tréninků nelze hrát žádnou soutěž. Sehráli jsme celkem pět zápasů a všechny s velmi kvalitními týmy, snad jsme dobře připraveni.

Který odchod vás nejvíc bolí?

Bohužel jsme přivedli velmi kvalitního hráče z kraje Vysočina, ale než se stačil rozkoukat, tak nám ho hned po první přípravě vyfouklo Dynamo. Doufejme, že dostane příležitost a bude moct svůj potenciál rozvíjet ve vyšší soutěži.

Máte jinou zajímavou posilu? Kdo by měl oživit současný kádr Rudolfova?

Zajímavou posilu? Tým bude opět složen převážně z kádru z minulé sezony. Zatím jedinou posilou bude bývalý kanonýr ze Sezimova Ústí nebo Prachatic Robert Hanzal.

Jaké jsou vaše ambice?

Sezona bude složitější. Pokud nebudeme mít všichni maximální přístup k tréninkům a utkáním. Jsem moc rád, že jádro týmu zůstalo, a proto jsem přesvědčený, že v našich silách je hrát střed tabulky.

Kádr Rudolfova

Brankáři: Tomáš Teringl, Filip Keřka

Obránci: Štěpán Prokeš, Ondřej Hajný, Jan Novotný, Jiří Hrbáč, Václav Dvořák, Jiří Gerstner.

Záložníci: Jan Kovačičín, Jan Tušl, Radim Pouzar, Marek Sládek, Patrik Krezyu, Antonín Rampa.

Útočníci: Jan Šindelář, Robert Hanzal, Vojtěch Vejvar.

Realizační tým: Trenér: Jiří Nárovec.

Příchody: Adam Šmíd (Stará Říše).Odchody: Filip Peiger (ČAFC), Adam Šmíd (SK Dynamo ČB).