„Měl to být původně devátý ročník Štědro Matche, kdy proti sobě na tartanovém hřišti v srdci sídliště Čtyři Dvory hrají spoluhráči ze sálovkových Deviantů, futsalového Absolutu Černý Dub a hráčů velkého fotbalu především ze Slavie České Budějovice a Čtyř Dvorů. Jelikož během posledního roku se naše řady rozrostly o mnoho hráčů a zájem o fotbálek na Štědrý den byl veliký, rozhodli jsme se z devátého ročníku Štědro Matche Cupu udělat první ročník Štědro Cupu,“ vysvětluje jeden z hlavních organizátorů klání a také jeho aktivní účastník Petr Snížek.

Turnaj byl odehrán dvoukolově každý s každým.

Výsledky: Čtyrák – Absolut 4:2 a 3:3, Slavia ČB – Devianti 4:1 a 7:2, Čtyrák – Devianti 2:1 a 6:4, Slavia ČB – Absolut 0:1 a 1:1, Čtyrák – Slavia ČB 4:3 a 2:4, Absolut – Devianti 3:6 a 5:3.

Konečné pořadí: 1. Čtyrák (Janeček, Hofmann, Kuna, Sobolík a Řepa) 13 bodů, 2. Slavia ČB (Toman, Bohůnek, Snížek, Nevosad a Novotný), 10 bodů, 3. Absolut (Milan a Radim Staňkové, Pacholík, Ďurica a Kříž) 8 bodů, 4. Devianti (Kudlata, Dědina, Roman a Filip Mertlové, Hlásek) 3 body.