V každém z prvních dvou zápasů jste dal góly. Asi byste se nezlobil, kdyby to tak šlo dál…
Pevně věřím, že ty góly na mém kontě budou přibývat. Prvořadé však jsou ty body, které jsme i díky těm gólům nahráli. S tím, že jsme zvenku přivezli tři body, je asi největší spokojenost. čeká nás znovu zápas venku, znovu těžký, takže můj cíl je především o bodech, ne o gólech.

Hrál jste někdy v lize podobný zápas bez diváků jako proti Bohemians?
Netřeba si nic namlouvat, i na Slovensku některé stadiony jsou poloprázné. A dokonce i v Turecku, když zakázali divákům vstup na stadion, jsme hráli před úplně prázdným hledištěm. Já se i teď na Strahově snažil koncentrovat jen na zápas, na nic jiného.

Dle trenéra Tobiáše se hrálo vlastně na neutrální půdě. Bylo to výhodou?
Někdy je motivující i to, když soupeřovi fanoušci na nás křičí. Někdy to může uškodit a člověk je z toho trošku nervózní. Jak kdy?

Co si slibujete od Teplic?
Vím, že to bude těžký zápas. V kabině slyším, že nás čeká zkušený tým, který je dlouho pohromadě. Že tam mají i silné individuality. My se musíme snažit držet míč daleko od brány a sami zkusit dát gól.

Vy ten svůj jeden gól jistě dáte, ne?
Snaha mi chybět určitě nebude. Zda ale ten gól dám, to uvidíme až v neděli. Pomoci mužstvu i gólem bych si ale určitě přál.

Myslíte, že i soupeř zaregistroval vaše góly, že si vás bude víc všímat?
Každý trenér v přípravě na nejbližší utkání na hráče soupeře upozorňuje. Nemyslím si ale, že to, zda si mě budou víc všímat, anebo ne, bude až tak důležité. Každý zápas je jiný.