Ani v táborsko – hradecké skupině lídr nezaváhal, Dolní Bukovsko porazilo na umělé trávě Kardašovu Řečici a „domácí" Dalipi dal hattrick.

Fotbalisté Sedlce úspěšně vykročili za záchranou, když v důležitém zápase vyhráli v Chelčicích.
Jankov B, Kamenný Újezd, Ledenice a Zliv mají své zápasy odloženy, počasí totiž prvnímu jarnímu kolu o víkendu nepřálo.

MLADÉ – ROUDNÉ B 1:3. Petr Lískovec, předseda SK Mladé: „Na to, že jsme hráli s vedoucím manšaftem tabulky, a Roudné je silné, to nebylo marné… Kdybychom vedli po prvním poločase 3:1, nikdo neřekl popel.  Nastřelili jsme tyčku, nedali jsme šance. Druhý poločas nás soupeř potrestal, asi po zásluze. Úspěchem by byla i remíza, s body se moc nepočítalo, i když vzhledem k vývoji první půle se na ně klidně myslet dalo."
Bohumil Vogl, hrající asistent trenéra Malše Roudné B: „Před zápasem jsem hráčům říkal,  aby zapomněli na to, kdo je v tabulce první a kdo poslední, že de facto začíná jiná sezona. První zápas bývá loterie, záleží na tom, kdo jak nastoupí. My, až na Libora Šolce, byli kompletní. Prvních pětadvacet minut jsme se rozkoukávali a nemohli jsme se vyrovnat s terénem, který byl hrbolatější, hráči Mladého také byli důraznější. První gól nás uklidnil – do té doby jsme žádnou šanci neměli a Tomáš Troup hned tu první proměnil."

VĚTŘNÍ – BOROVANY 2:3. Jan Vodhánil, asistent trenéra Borovan. „Bohužel, utkání se nám moc nepovedlo, hlavně první poločas, kdy jsou pouštěli domácí do vyložených šancí. Paradoxně se nám podařilo jít do vedení, ale ve 36. min. soupeř vyrovnal a na začátku druhé půle, kdy rozhodčí neviděl faul na Filipa Faktora, zvýšil na 2:1. Ač jsme dostali Větřní pod tlak a vyrovnali jsme na 2:2, nedosáhli jsme ani na bod, protože domácí minutu před koncem nádhernou střelou strhli vítězství na svoji stranu. Trochu nám dělal problém přechod z umělky na přírodní trávu, na velkém hřišti jsme se navíc trochu hledali…"

D. BUKOVSKO – K. ŘEČICE 4:0. Radim Kokeš, trenér D. Bukovska: „Očekával jsem, že soupeř bude hlavně důrazný, což v první čtvrthodině potvrzoval. Bojovný první poločas skončil bez branek, proti větru jsme ještě nedokázali svou herní převahu zužitkovat. Po změně stran jsme dali gól ze standardní situace – a od té doby jsme zcela převzali iniciativu, přidali jsme tři góly, takže během dvaceti minut bylo o výsledku rozhodnuto. Soupeř pak už asi ani fyzicky utkání nezvládal, protože první půle, kdy se pokoušel o nátlakovou hru, ho stála dost sil. Výborná umělka ve Staré Hlíně nám vyhovuje.
Hráčský kádr zůstal v zimě pohromadě (jen hostování Dalipiho z SK Čtyři Dvory se změnilo v přestup, pozn.) a stabilizuje se i herně."

CHELČICE – SEDLEC 3:4. František Švingelbauer, jednatel Sedlce: „Neposílili jsme, ale uzdravili se nám někteří marodi – začal hrát Hovorka, Jiří Jodl, Peterka, Pavlíček, zkouší to Kučera…
Prohrávali jsme 0:2 a 1:3, do poločasu jsme snížili a na začátku druhé půle dali vyrovnávací gól. Na 3:4 se trefil Reitinger z trestného kopu. Domácí v zápase kopali dvě penalty, z nichž jednu proměnili. Na jaře chceme I. B třídu udržet, tak uvidíme, jak nám to půjde. Jednu posilu máme rozjednanou."