Ve šlágru víkendového kola krajského přeboru fotbalistů vyhrálo Roudné v Táboře 2:1 a stalo se novým lídrem soutěže. Kaplice doma deklasovala Vodňany. Boj o první příčku a následný postup do divize tak bude ve zbývajících osmi kolech ještě velmi zajímavý.

Kaplice – Vodňany 6:1 (4:0) – Ráz utkání udala již 2. min., kdy domácí zahrávali roh a Románek hlavou překonal brankáře Nováka – 1:0. V 17. min. to bylo již 2:0, když Lesňák z levé strany přihrával před branku, hostující gólman neudržel míč a M. Pulec dorážel zblízka přesně –2:0. Tentýž hráč zařídil ve 33. min.výstavní střelou již třígólový rozdíl. Ve 34. min. mohli hosté snížit, ale Štěch lobem přehodil brankáře i bránu. Ve 44. min. zužitkoval přihrávku Houšky pěknou střelou Lesňák – 4:0. Hostům se podařilo v 63. min. vstřelit čestnou branku, když se po přihrávce Machnyka prosadil Šafránek. Minutu nato přihrávku M. Pulce přetavil v gól Záveský – 5:1. V 82. min. po přihrávce Krůčka uzavřel skóre střídající Ševčík.
ŽK 0:4, ČK 0:1 (69. Šafránek), rozhodčí Krčín, 250 diváků. (gra)

Tábor – Roudné 1:2 (1:1) – Šlágr kola začali lépe hosté a již ve 3. min. šli do vedení, když po rohu skóroval hlavou neobsazený Ryneš. Domácí ve snaze vyrovnat začali soupeře přehrávat, vynutili si územní převahu a po zásluze srovnali krok ve 31. min., když také po rohovém kopu se trefil hlavou kapitán Kučera. I druhou půli začali aktivněji hráči FK Tábor, ale v 52. min. hosté domácím zasadili rozhodující ránu, když střela Tůmy z dvaceti metrů skončila v brance Blažka. Po tomto gólu vypadli domácí zcela z rytmu. Až do konce utkání byla jejich hra hlavně směrem dopředu o ničem. Nedokázali si prakticky vůbec vypracovat šanci a tím ohrozit branku hostů. Když navíc velice nepřesný hlavní rozhodčí neposoudil dva zákroky hostí ve vápně jako penaltové, skončilo utkání vítězstvím hráčů Roudného.
Branky: 31. Kučera – 3. Ryneš, 52. Tůma. ŽK 1:3 (Picka – Píša, Fedorkin, Cahyna), ČK 1:0 (Picka), 220 diváků, rozhodčí Hoch st. (bert)

Týn – Jankov 4:1 (2:1) – Domácí se ujali vedení již ve 3. min., když po nedorozumění obrany hostí se trefil z tr. kopu Hrdina. Ve 13. min. rovněž z tr. kopu zvýšil na 2:0 Brozman. Po druhé brance se domácí uspokojili a hosté měli šanci ve 23. min., když Šmitmajer zlikvidoval střelu Klímy. Ve 32. min. do třetice z trestného kopu korigovali hosté na 2:1, když se nádherně do šibenice trefil Koutský. V 52. min. po chybě hostující obrany šel sám na branku Hrdina a po kličce brankáři zvýšil na 3:1. Pak už byl na hřišti jen domácí celek, který měl několik šancí. V 75. min. upravil na konečných 4:1 Vařil. V 82. min. šel opět Vařil sím na branku. Byl faulován a hostující Novotný viděl červenou kartu. Další červenou dostal v 92. min. extýnský Koutský za faul a oplácení.
ŽK 1:4, ČK 0:2 (82. Novotný, 90. + 2. Koutský), rozhodčí Dunovský, 270 diváků. (bez)

Č. Krumlov – Čížová 0:1 (0:1) – Domácí nezopakovali svá jarní dobrá vystoupení s celky z popředí tabulky a po mátožném výkonu přenechaly body hostím. Těm stačilo k úspěchu průměrné nasazení a jedovatá levačka rutinéra Staroby zahrávajícího standardky. Po jedné z nich se ve 38. min. dostal míč u levé tyče k zapomenutému Mrkáčkovi a ten ho dokutálel do sítě. Zvláště v prvním poločase hráči Slavoje zcela vypadli z role, nedařilo se jim na míči a bylo až příliš znát, že na hřišti postrádají svého burcujícího kapitána Bence. Případné příležitosti lehkovážně zahazovali, jak opakovaně předvedl Zvěřina a po obrátce se přidal i Boháč. Pokud naznačili útočnou aktivitu, hosté hrozili brejky do otevřené obrany. Debutující Fleischmann v brance si tak mohl v 63. min. napravit reputaci zneškodněním sóla Rybáka. Když ani střídající Peťule hlavou netrefil v posledních vteřinách zívající bránu, Čížová si mohla upevnit 4. místo v přeboru.
Branka: 38. Mrkáček, ŽK 2:2, 120 diváků, řídil dolnobavorský Fischer. (fl)

Dražice – Hluboká 0:0 – vyrovnané utkání, ve kterém obrany dominovaly nad ofenzívou. Minimum šancí, do kterých se oba týmy dostaly, zůstaly nevyužity. ŽK 0:1, diváků 100, rozhodčí Herzog.
Čkyně – Lažiště 1:1 (0:0) – V očekávaném derby se body dělily, ale nezaslouženě pro domácí. Domácí zahodili jen za první poločas čtyři tutové šance. Nutno podotknout, že hostující brankář Formánek chytal výborně a ukázal svou kvalitu. V 55. min. jej ale překonal domácí kapitán Kuneš - 1:0. O chvilku později skóroval opět kapitán, ale hostů Hrbek - 1:1. Domácí nastřelili ještě dvě břevna, ale gól již nepadl, a tak hosté museli být spokojení s bodem.
Přesně rozhodoval Novotný, 108 diváků, ŽK 1:2. (uhl)

Chýnov – Katovice 2:0 (1:0) – Domácí potvrdili roli favorita. Po zásluze si připsali další tři body, které je posunuly v tabulce již na lichotivou šestou příčku. Hosté toho v Chýnově mnoho nepředvedli, mezi tyče Plachého branky vyslali za celý zápas jedinou přímou střelu. Na druhé straně aktivní domácí svého soupeře přitlačili hned od začátku na jeho půlku a jen Václav Hruška ve 3. a v 8. měl na hlavě dva góly a Škulina ve 30. minutě netrefil odkrytou branku. Před tím však ve 26. minutě hostující gólman Věneček fauloval zbytečně Havla a z penalty se jarní chýnovský střelec Vakoč nemýlil – 1:0. Ve druhé půli v 50. minutě se tentýž hráč postavil k rozehrání trestného kopu ze dvaceti metrů a trefil přesně pravý horní roh katovické branky – 2:0. A v 75. měl Vakoč na noze hattrick, ale jeho střela orazítkoval tyč Věnečkovy branky. Závěr si domácí pohlídali a bezzubí hosté na zvrat něměli.
ŽK 1:2, sudí Macko, 170 diváků. (kul)

Bavorovice – S. Ústí B 1:2 (0:1) – K důležitém utkání přijeli hosté se sedmi hráči širšího kádru třetiligového áčka. Přesto zpočátku byli aktivnější domácí a vytvořili si i menší šance – hlavičku Szabó i Třeštíkův trestný kop však pozorný brankář Michňa zlikvidoval. Hosté pak vyrovnali hru a v 34. min. Kordík zahrál roh na bližší tyč, ve skrumáži těl se nejlépe zorientoval Vesecký a zblízka dotlačil míč do sítě – 0:1. Další vzrušení přinesla až před koncem poločasu červená karta hostujícího Lalika po dvou žlutých, které obě obdržel za nedodržení vzdálenosti při trestných kopech. Od začátku druhého poločasu se projevila u hostí lepší fyzická připravenost i fotbalovost, protože i v deseti domácí přehrávali. Hned v 53. minutě pronikl po křídle Mour, přízemním centrem našel před prázdnou brankou Horku a bylo to 0:2. Domácí však nic nevzdávali, přeházeli sestavu a bojovali alespoň o bod. Naději na jeho zisk jim dal v 77. min. Melichar, který krásnou střelou z 20 metrů vymetl pravou šibenici. Následný domácí tlak byl pouze optický a k další velkým šancím nevedl. Hosté zkušeně zasloužené vítězství uhájili.
ŽK 3:7, ČK 0:1 (Lalik), 80 diváků, řídil Reitinger. (šul)