Č. KRUMLOV – ČÍŽOVÁ 0:1 (0:1) – Slavojáci vstoupili do jihočeského derby, jakoby je ani nepovzbudily tři divizní body od zeleného stolu za kontumaci Přední Kopaniny a zlepšený herní projev na hřišti Benešova. Své fanoušky netěšili od samého začátku. Nakopávané bezradné míče k ničemu nevedly, a tak v dění mezi šestnáctkami stačila fotbalovějším hostům jedna povedená akce šikovného Kučery ve spolupráci s Jindřichem ve 29. minutě ke vstřelení rozhodující branky zápasu.

Přestávková „soda" v domácí kabině účinkovala patnáct minut. Slavojáci si vypracovali příležitosti, z nichž zejména rána Baboučka z voleje a hlavička střídajícího P. Svobody volaly po gólu. Leč nestalo se tak, zelenobílí se opět začali utápět v mizérii a hosté si velmi zkušeně pohlídali plný bodový export.

Rozhodčí Štuk, ŽK 1:2, 125 diváků.

Č. Krumlov: Šiller – Pliška, M. Svoboda, Wagner, J. Zatloukal – Beránek (72. Kodras), Pintér, Novák (46. P. Svoboda), Vacek – Špát, Babouček (69. Weinhard).
Čížová: Meier – Jaroušek, Šácha, Brož, Zach – Kunášek (90. Listopad), Bednařík, Prášil, Moravec (74. Hora) – Jindřich, Kučera.

HOŘOVICKO – MILEVSKO 2:2 (1:1) – V dalším mistrovském klání zajíždělo Milevsko na půdu soupeře do Hořovic, které je v popředí tabulky a vykazuje dobré výsledky v tomto ročníku.

Milevsku se uzdravila většina hráčů a výkony jdou nahoru. V tomto utkání byl vidět dobrý fotbal od obou soupeřů a milevský hlad na výsledkové překvapení. Nakonec opět před koncem zápasu Milevsko přišlo o tolik potřebné body.

Zápas rozehráli lépe milevští hráči, když v 10.minutě po dobré kombinaci Vakoč zařídil roh a z následného zahrání Komárkem, Kuchař rozvlnil síť domácích. 0 : 1. Domácí s agilním Nademlejnským, který byl neudržitelný a rozdával milimetrové přihrávky, se pokoušeli o zvrat. Největší šanci měli ve 32. minutě domácí, kdy se Wágner ocitl před prázdnou brankou na druhé tyči a hlavičkou umisťoval balon mezi tyče, ale Vakoč byl na místě a šanci zlikvidoval.

I Milevsko zlobilo a dobře hrající Kosík svým pohybem se dostával do šancí. Bohužel v 38. minutě fauloval u lajny Pacovský ve středu obranné poloviny a rozehraný trestný kop propadl na druhé tyči k domácímu Bežóvi, od kterého odražený míč doskákal za Šmitmajerova záda. 1 : 1.

Milevsko ještě do půle závěrečným náporem po faulu na Dvořáka zahrávalo ve 40. minutě trestný kop a následně roh, ale branka nepadla.

V dalším dějství opět Milevsko začalo o něco lépe, když Kosík z pravé strany zatáhl míč do vápna, na druhé tyči našel samotného Suchana, který tváří v tvář před zkušeným brankařem Hořovicka Mojžíšem v stoprocentní šanci přestřelil. Uhodilo až v 77.min, kdy svůj bojovný výkon korunoval na hrotu Dvořák a po samostatné akci poslal Milevsko do vedení. Obrovská radost však byla předčasná. Na prostředku hřiště za vzájemné okopávání poslal rozhodčí za dvě žluté do sprch po jednom hráči z každého týmu a z nařízeného pokutového kopu zkazil Milevsku na druhé tyči radost domácí Wágner.

Dá se říci, že body utíkají Milevsku mezi prsty v závěrečných minutách zápasů, jelikož se tyto situace opakují, musí se pokusit hráči zapracovat na problémech, které je trápí. Jak se to v týdnu podaří doladit, napoví jihočeské derby s Krumlovem 28. 4. na domácím stadionu.

Branky: 38. Bežó, 88. Wágner – 10. Kuchař, 77. Dvořák, Rozhodčí: Vojtěch – Vít, Novák, ŽK: 4:4, ČK: 86. Nademlejnský – 86. Pacovský, Milevsko: Šmitmajer – Vakoč, Pacovský, Kosobud O., Málek J. – Kosík, Komárek, Suchan, Kuchař (85. Jelínek), Dvořák (89. Turek) – Barda, (60. Málek M.) 

ARITMA PRAHA – ROUDNÉ 0:2 (0:1) – V prvním poločase byla k vidění vyrovnaná hra na obou stranách. Nejprve se dostali do velkých šancí domácí hráči. V 7. min domácí Rožánek trefil břevno z malého vápna po trestném kopu Hrabáka. V 25. minutě opět Rožánek těsně minul šibenici po trestném kopu z 25 metrů.
Ve 33. minutě se ke slovu dostali také hosté a Lerch střílel z hranice velkého vápna, ale domácí gólman zázračně vyrazil míč na roh. Po jeho rozehrání se dostal k míči Píša a s pomocí domácího obránce poslal Roudné do vedení. Ve druhém poločase hosté domácí nepustili do své typické kombinační hry. V 65. minutě Bíca po rohu hlavou těsně minul domácí branku. Chuť si však spravil o šest minut později, kdy se prosadil hlavou po rohu Trněného.

V 76. mohl ještě přidat třetí branku Růžička, ale trefil pouze tyč. Aritma měla jedinou šanci devět minut před koncem, kdy se po závaru dostal k dorážce Štumpf, Konečný ale jeho pokus vyrazil. Závěr zápasu si již hosté zkušeně pohlídali.

Branky: Píša, Bíca, Rozhodčí: Vít – Novák, Vojtěch, ŽK: 2:2, Diváků 150

Roudné: Konečný – Lonsmín, Bíca, Kössl, Průcha – Lerch, Trněný, Píša, Gombita, Mišák (78. Rosůlek) – Růžička (87. Čajan) 

ŠTĚCHOVICE – TÁBORSKO B 0:0 – Zápas byl hodně vyrovnaný. Hosté byli posíleni hráči a týmu. Dvě stoprocentní šance měli domácí, ale také hosté. ve druhém poločase už se skóre nezměnilo, hosté si tak odvezli bod.
Táborsko B: Varyš – Radoš, Chotovinský, Krch, Rabiňák – Bakule,Stoszek, Nohava, Džafič – L. Mach (75. Vukadinovič ), Pavličko.

Autoři: Zpravodajové JČD