Jenže rozlučka to byla rozpačitá a chyběly jí vedle většího počtu diváků i góly.

„Myslím si, že se nehrálo až tak špatné utkání a bylo vidět, že hrály týmy z horní poloviny tabulky,“ hodnotil zápas trenér David Horejš, dle něhož bylo vidět, že si Třinec přijel pro bod. „My do zápasu vstoupili dobře, pak jsme se ale zbytečně uchýlili k nákopům, což hostům vyhovovalo. Nějaké šance jsme měli, bohužel jsme je neproměnili,“ zmínil trenér Dynama hlavně příležitosti, které měl aktivně hrající Pešek.

Jednu z těch šancí připravil stoper Novák, když Peškovi na vápně ideálně přiťukl míč na střelu. „Hlavně jsem se snažil trefit bránu, měl jsem jí ale dát větší razanci,“ litoval Jakub Pešek.

Dynamo hostilo v sobotu Třinec.
Chtěli tři body, mají jen jedenNa zevrubné hodnocení sezony hned po zápase čas nenazrál, ostatně v pátek ještě Dynamo jede k poslednímu kolu na Žižkov, přesto trenér Horejš zmínil jarní potíže se sestavou. „Na jaře jsme měli hodně zraněných přidaly se se i karty a kádr tak široký nemáme a v zimě se nám nepovedlo ho optimálně doplnit,“ posteskl si, za klad ale označil to, že větší prostor na jaře dostávali mladí hráči.

Třinec odjížděl s remízou spokojen. „Obě mužstva se snažila hrát fotbal, jak Dynamo, tak my se snažili hrát útočně a šance byly na obou stranách, gólové koření ale chybělo. Bod pro nás je však slušný výsledek,“ vyzdvihl třinecký trenér Jiří Neček.