Pouze fotbalisté Rudolfova přetavili jarní premiéru ve vítězství. Svěřenci trenéra Zdeňka Čadka prohrávali o poločase 0:2, ale před svými diváky pak předvedli parádní obrat.

Jankov po dlouhé zimní přípravě poprvé nastoupil v Třeboni na přírodní trávě a v improvizované sestavě vybojoval bod.

Naprázdno vyšli na úvod Hlubočtí. Přestože v zápase smazali  dvoubrankové manko, Dačice se trefily ještě dvakrát a jako první tým v sezoně dobyly podzámčí.

RUDOLFOV – ČKYNĚ 3:2. Zdeněk Čadek, trenér Rudolfova: „Hrálo se na těžkém terénu, zpočátku jsme byli aktivní, měli dvě tři gólové šance, které jsme neproměnili. Ve 20. a 40. min.  nám Čkyně dala góly a v tu chvíli to s námi bylo špatné. Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme utkání zvrátit, v 60. min. jsme posílili útok a nakonec se nám povedlo dát tři góly. Naše vítězství bylo vybojované, ale zasloužené.
Takový obrat se nám v sezoně nepovedl poprvé – v Oseku jsme prohrávali 0:2 a vyhráli 3:2, loni na jaře s Táborskem dokonce 0:3 a vyhráli 4:3. Máme špatné rozjezdy do utkání, je to nás dlouhodobý problém. Nevím, čím to je. Snažíme se dělat pořádně rozcvičku, ale přesto se stává, že brzy inkasujeme a musíme dotahovat."

HLUBOKÁ – DAČICE 2:4. Milan Borový, trenér Hluboká: „Výkon byl hodně špatný. Na Dačice  jsme se byli podívat, tudíž jsme přesně věděli, co máme hrát. Ony hrají důrazně, agresivně, nakopávají balony, čímž nechci snižovat jejich výkon. Ve třetí minutě poslaly jeden balon za naši obranu a vedly 1:0, v 8. min. 2:0. Úvod zápasu jsme těžce prospali. Vzadu jsme dělali hrozné chyby, ani Zbyňa Stráský nepůsobil tak jistým dojmem, jak jsme u něj zvyklí. K tomu se nabalily další podprůměrné výkony, takže Dačice u nás zaslouženě vyhrály. Bylo vidět, že daly do zápasu víc srdce, chtěly body a po zásluze si je odvezly. Sice jsme byli chvílemi aktivnější, hrálo se na jednu bránu, vyrovnali jsme na 2:2, ale vzápětí po chybě v pokutovém území jsme inkasovali na 2:3. V závěru jsme hráli vabank, na tři obránce, dva hráči Dačic šli sami na Kříže a dávali do prázdné brány."

TŘEBOŇ – JANKOV 0:0. Ivo Čech, trenér Jankova: „Zápas byl ovlivněn hlavně terénem, a v tomto období tomu nebude jinak ani další víkend.  Foukal poměrně ostrý vítr a na hřišti byly vidět spíš osobní souboje než hezké kombinace. Pokud jde o výsledek, s bodem jsem spokojen vzhledem k tomu, co utkání předcházelo… Museli jsme hrát s tím, co se nám na poslední chvíli povedlo sehnat, sestava nebyla ideální, ale problémy jistě provázejí i další mužstva. Bod zvenku má cenu, ale určitě bych si představoval, aby víkend proběhl trochu klidněji.
V Třeboni to pro nás byla premiéra na přírodní trávě, ještě v pátek večer jsme trénovali na umělce. V příštím kole hostíme Vodňany a bude to další důležitý zápas, určitě vyrovnaný! Doufám, že se do tréninku zapojí někteří hráči, kteří nebyli k dispozici. Hrajeme dopoledne, po nás hraje B-mužstvo. Chceme doma potvrdit bod zvenku výhrou, ale nebude to jednoduché."