Ani krajský přebor, ale ani ten okresní. Ani Rudolfov, ani Nemanice, s nimiž v přípravě trénoval… Fotbalový záložník Miroslav Novotný (SK Rudolfov) nakonec odchází za trenérem Schusterem na hostování do Borovan, na jejichž lavičku v lednu „perštátský" kouč usedl.

Šéf klubu Jiří Kubeš stále ještě čerstvý příchod posily potvrdil. „Máme zraněné a nemocné, i proto pan Tůma, jenž má toto na starosti, hráče přivedl," sdělil v pátek Deníku.

Miroslav Novotný měl původně namířeno do Nemanic, ale údajně se nedohodl s mateřským klubem, proto těsně před startem I.B třídy zvolil borovanskou variantu.

Kormidla Calofrigu se v zimě ujal exrudolfovský trenér Ivo Schuster. „Jan Vodhánil na to byl sám," vysvětluje Jiří Kubeš doplnění na postu kouče. Učitel na místní základní škole Ivo Schuster má nyní hlavní slovo, Jan Vodhánil mu asistuje.

V jarní části, která pro tým Borovan začala v sobotu utkáním ve Větřní, trenéři nemohou počítat s brankářem Svobodou, jenž odešel do Rakouska.

Druhé Borovany ztrácejí po podzimu na vedoucí Roudné B pouze bod, lídr tabulky si výhrou v Mladém 3:1 udržel vedení minimálně na další týden.

Čelo I. B třídy fotbalistů, sk A, po podzimu:
1. Roudné B 9 2 2 35:12 29
2. Borovany 9 1 3 37:21 28
3. K.Újezd   8 3 2 39:17 27
4. Ledenice  8 3 2 29:15 27