Fotbalisté a diváci charitativního utkání v Rapšachu poslali do fotbalového nebe Oleksii Bilobrovkovi minutový potlesk, podívejte se na dojemné chvíle, máme je na videu.

V Rapšachu prosti sobě nastoupily týmy, který byly složeny ze zajímavých jmen. Na jedné straně byl domácí SK Rapšach, na druhé Legendy Vitorazska.

Celkem padlo dvanáct gólů. Šest na obou stranách. "Výsledek není to nejdůležitější, pomáháme Valeriji a Maye, které na světě zůstaly po Oleksii Bilobrovkovi," zdůraznil předseda SK Rapšach Jan Pytel.

Oleksii Bilobrovka padl u Bachmutu. V Rapšachu hráli fotbal pro jeho rodinu
Minuta potlesku v Rapšachu pro Bilobrovku. Ukrajinský fotbalista padl ve válce

SK Rapšach - Legendy Vitorazska 6:6 (4:2).Jak padaly góly? 1:0 Tomáš Neumayer, 2:0 Tadeáš Pytel, 3:0 Rosťa Górný, 3:1 Robo Škácha, 4:1 Lukáš Outrata

4:2 Dmytro Serbin. Ve druhé poločase viděli diváci, kterých se sešlo hodně, stejný počet gólů: 5:2 Andrii Pisarenko, 5:3 Ferda Korunka, 5:4 Pavlík Candra, 5:5 Robo Škácha, 5:6 Dmytro Serbin, 6:6 Andrii Pisarenko. "Trio sudích, Roman Bicek, spolu s Rejžou Vobejdou a Honzou Marínou, odřídilo utkání bez nároku na odměnu, děkujeme," vzkazuje předseda domácího klubu. Do Rapšach arény si našlo cestu více než 200 diváků! "Výtěžek ještě není spočítán celý, ale už teď víme, že k holčičkám na Ukrajinu poputuje více než čtyřicet tisíc korun," říká Jan Pytel s hrdostí v hlase.

Šek bude předán na prvním mistrovském utkání SK Rapšach 27.4., kdy bude na programu atraktivní derby mezi domácím SK a hosty z nedalekého Klikova.


Načítám tabulku ...