V přípravě hráči Sedlece dva ze tří duelů prohráli. O to víc se jim daří v soutěži, kde vedou o pět bodů. „V přípravě jsme dostali deset gólů, tak jsme měl z jara obavy. Ale neměli jsme kádr kompletní,“ podotýká trenér Stanislav Šindelář.

Po výhře 3:0 v Chelčicích doma Sedlec přehrál doma Volyni 2:0. "Zatím stoprocentní spokojenost," potvrzuje trenér, kterého mrzí jen ztráta útočníka Tomáše Kučery, jenž si poranil ruku. „I když mu střelecký prach zvlhl, góly nedával, tak je to oslabení kádru. Má zlomenou kost na ruce a čtyři až šest týdnů nebude."


Naopak nula na kontě obdržených branek by potěšila každého trenéra. Branku hájí František Hanzal, ve stoperské dvojici nastupují Koch s Tůmou, na stranách obrany Michalec a Pešek. Po trestu nakoukl do sestavy střídající Bláha, který měl při jarní premiéře v Chelčicích stopku. "Už na podzim jsme dostávali málo gólů," kvituje Stanislav Šindelář, že jeho tým pracuje v defenziově spolehlivě, ač to vzadu v přípravě skřípalo. "Ale to jsme zrovna v obraně zkoušeli, protože jsme věděli, že Bláha nebude moci první zápas hrát," podotýká.

V kádru Sedlece došlo před sezonou pouze k malým změnám: Borovku, jenž si to namířil do Žabovřesk, nahradil v mužstvu dívčický Špán.