Futsalová senzace, Teplice v poháru končí. Prohrály v Rudolfově.
Ve čtvrtfinále ČP futsalistů se na jihu Čech narodila veliká futsalová senzace. Tým, ve kterém hrají Pouzar, Hrbáč, Jasanský, Sláma… si poradil před zaplněnou sportovní halou Lokomotivy ČB v Suchém Vrbném s velikým favoritem. Domácí prohrávali 1:3, ale skóre dokonale otočili. Vedli 4:3, ligový tým ještě srovnal, jenomže těsně před koncem se dostal Rudolfov znovu do vedení, které už dokázal udržet. "To byl Karlův Zlatý gól," připomínal Radim Pouzar rozhodující parádní Slámovu trefu.
Martin Kulhánek (kapitán Teplic): "Nemám slov. Přijeli jsme sem jako největší mistři světa, mysleli jsme si, že to půjde samo, ono to ale samo nikdy nejde. Když člověk nemaká na sto procent, nemaká ani na polovinu toho, co by měl, tak nemůže proti žádnému týmu vyhrát ani lize, ani v krajském přeboru. Domácí mě překvapili, mají v týmu individuality, hráli výborně."
Martin Jasanský (PCO Rudolfov): "Pro nás je vítězství překvapením. Ale na Teplice jsme si věřili. Jsme v semifinále, z toho máme velikou radost. Kluci se dívali na Teplice v televizi, říkali jsme si, že je můžeme porazit, když budeme jezdit a poctivě bránit, to se přesně stalo. Je to jízda, makačka, všichni kluci odvedli maximum, vítězství je pro nás odměnou."


PCO Rudolfov - Svarog FC Teplice 5:4 (3:3). Góly za domácí: Hačka 2, Pomeje, Pouzar, Sláma. Postupuje vítěz.