Byl to zápas, na který se těšili fanoušci obou klubů. Derby v jihočeské I. A třídě. Souboj městských rivalů. Lokomotiva hostila Slavii. V Českých Budějovicích těžko najdete třaskavější duel. Krásně svítilo sluníčko, okolo hřiště bylo dost diváků. Ti, kteří fandili domácím, byli s průběhem spokojení. Lokomotiva výborně začala, a navíc před odchodem do kabin Pranevský dal gól na 1:0.

Byl balon na zemi? Napište nám
Byl na zemi? Carísio skočil štiku. Zasáhl balon? Napište nám

V 70. minutě se ale všechno otočilo. Podívejte se na video u tohoto článku. Radomil Procházka, trenér Slavie ČB, sám sebe poslal na hřiště. Prakticky ve stejném okamžiku Slavia vyrovnala. O pět minut později po Procházkově akci Pancíř rozhodl. Geniální střídání!

Radomil Procházka svůj devatenáctiminutový pobyt ještě vyšperkoval. Ano. Hrál přesně devatenáct minut. V 90. minutě totiž odklusal zkušeně pár metrů za polovinu hřiště, sám zavelel ke střídání,  a také sám se chvilku tvářil překvapeně, že volba padla právě na něj! Ušetřil další vteřiny a volně odešel na střídačku. Takticky skvěle provedený tah přinesl Slavii výhru. Tři body. V aktuální tabulce má Slavia Č. Budějovice, za kterou nastupuje i exligista Ivo Táborský, na pátém místě 20 bodů, Lokomotiva zůstala na osmnácti a je sedmá.