Kdy vás Dynamo kontaktovalo?

Bylo to docela dost rychlé. Předběžné kontakty už sice byly hodně dřív, už když hrály Budějky na Slavii, tak jsme se tam o tom lehce bavili, ale konkrétní jednání bylo až tuto středu.

Měl jste i nějaké jiné nabídky?

Něco tam bylo, ale to už nemá cenu zmiňovat. Já se rozhodl pro Budějovice, trenér tady i vedení mě taky chtěli, takže o ničem jiném nemá cenu se bavit.

Vy jste se nikdy netajil tím, že při svém prvním hostování jste v Budějovicích byl velice spokojen. Ovlivnilo to i teď nějak vaše rozhodování?

Určitě. Mně se tady tehdy opravdu moc líbilo a hlavně se mi i dost dařilo. Byl bych moc rád, kdybychom navázali na to, co jsme tady tenkrát na podzim předvedli. Jak jsme uhráli na podzim šestadvacet bodů a mně se povedlo dát i nějaké góly. Od té doby se tu ale kádr dost obměnil a jsou tu hodně dobří fotbalisté. Tady to taky nebudu mít snadné.

Nějaké hráče z té doby, kdy jste tu byl, jste ale v kabině ještě našel?

Určitě, tak desítka lidí, co jsme tu byli minule, tady je.

Našel jste tedy známé prostředí?

Už když jsme tu hráli se Slavií, všiml jsem si, že se změnily kabiny. Já se ptal kluků, zda mě pustí to té nové kabiny podívat, ale řekli mi, že soupeře tam pustit nemohou. Dneska mě tam tedy konečně pustili…

Jak se cítíte?

Fyzicky se cítím výborně, měl bych tu něco ukázat