Ale nebyli to jen oni dva. V sešívaném dresu se po borovanském trávníku proháněli i Stanislav Tecl, Milan Škoda nebo třeba Karel Piták. Slávisté v utkání zvítězili přesvědčivě 10:3, když se hattrickem blýskl Coufal, ale o výsledek tentokrát vůbec nešlo.

Celá akce, jejíž součástí byl také fotbalový turnaj, se konala také jako charitativní sbírka ve prospěch Domova pro osoby se zdravotním postižením v nedalekých Zběšičkách, kam dokonce po cestě do Borovan několik slávistických hvězd zamířilo. Předán byl dárkový šek v hodnotě 120 tisíc korun, o který se rovným dílem postarali Borovanští a Nadační fond Slavie Praha. Další peníze se pak vybíraly ze vstupného a přispívat se mohlo i dobrovolně do připravených kasiček.

TJ Borovany – Tým legend SK Slavia Praha 3:10 (2:2). Branky: Teringl 2, M. Suchan – Coufal 3, Piták 2, Tecl 2, Souček, Kovář, Kalivoda.

Slavia Praha: Přemysl Kovář – Jiří Bílek, Vladimír Coufal, David Kalivoda, Karel Piták, Martin Říha (provozní ředitel klubu), Tomáš Souček, Zdeněk Šenkeřík, Milan Škoda, Stanislav Tecl, Lukáš Vala (fanoušek Slavie známý jako Strašák) a Jan Barták (Borovany).